Wolę pieszczoty niż seks [Porada eksperta]

2013-04-07 3:29 Beata Ciesielska

Kiedy kocham się z moim chłopakiem, nie odczuwam przyjemności. Wolę pieszczoty niż sam seks. Długa gra wstępna nie pomaga. Dlaczego się tak dzieje? Czy ze mną jest coś nie tak?

Większość kobiet, zwłaszcza rozpoczynających dopiero współżycie, odczuwa orgazm właśnie w drodze pieszczot łechtaczki. Sam stosunek, jak rozumiem, jest też dla Pani przyjemny, a nie daje Pani orgazmu. Dopiero po wielu latach zbierania przez Panią pozytywnych i negatywnych doświadczeń seksualnych uda się Pani znaleźć w elitarnym klubie bardzo niewielkiej grupy kobiet osiągających orgazm pochwowy. A jeśli nie stanie się tak nigdy, to jest jak najbardziej normalna i typowa opcja. Radosny seks musi być spontaniczny, i wtedy daje obojgu spełnienie na wiele możliwych sposobów.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Beata Ciesielska

Lekarz specjalista seksuolog, biegły sądowy. członek europejskiego i polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych. Przyjmuje w gabinecie prywatnym w Łodzi (po wcześniejszym umówieniu terminu tel. 0501 019 578). 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE