Ból z niespełnienia [Porada eksperta]

2013-04-08 15:09

Zauważyłem, że po każdej randce z moją dziewczyną, dokucza mi ból jąder, a szczególnie lewego. Wygląd jąder się nie zmienia(są zupełnie normalne), ale boję się ze moja dolegliwość jest jakąś brzemienną w skutkach chorobą.

Proszę się nie martwić! Nie podał Pan, ile ma lat. Domyślam się ,że jest Pan młodym człowiekiem. Jeśli podczas tych randek nie dochodzi do rozładowania u Pana napięcia seksualnego (czyli wytrysku nasienia - podczas stosunku, masturbacji czy pieszczot) to następujący potem ból jąder jest całkowicie "normalną" rzeczą. W jądrach gromadzi się wyprodukowane pod wpływem podniecenia seksualnego nasienie i to jest przyczyna! "Najprostszym" środkiem na zlikwidowanie bólu będzie wtedy masturbacja.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Beata Ciesielska

Lekarz specjalista seksuolog, biegły sądowy. członek europejskiego i polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych. Przyjmuje w gabinecie prywatnym w Łodzi (po wcześniejszym umówieniu terminu tel. 0501 019 578). 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.