Dziwne odgłosy po stosunku [Porada eksperta]

2013-04-08 13:37

Za każdym razem, gdy podczas stosunku z moim chłopakiem mam orgazm, po wyciągnięciu penisa z mojej pochwy wydziela się duża ilość gęstego śluzu, a do tego z pochwy wydobywają się odgłosy budzące nieprzyjemne skojarzenia. Wraz z chłopakiem zastanawiamy się, czy ze mną wszystko w porządku? Bardzo się tego wstydzę, czy mogłaby mi Pani coś na to poradzić?

Te odgłosy to normalna fizjologia. W życiu się one zdarzają. To nie film ani książka. Każdy człowiek ma pewne reakcje fizjologiczne, nad którymi nie jest w stanie zapanować. "Wasze" to skutek pozycji, anatomicznej budowy obojga itd. Generalnie świadczą o Pani dużej pobudliwości seksualnej i "urozmaicanych" przez partnera zabawach. To raczej powód do dumy dla obojga, a jeśli śmieszą - to się wyśmiejcie wspólnie. Umiejętność życzliwego śmiania się z siebie i partnera, to wyższa szkoła jazdy. I dobrze rokuje związkowi na przyszłość. Wchodzicie na następny poziom. Pozdrawiam

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Beata Ciesielska

Lekarz specjalista seksuolog, biegły sądowy. członek europejskiego i polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych. Przyjmuje w gabinecie prywatnym w Łodzi (po wcześniejszym umówieniu terminu tel. 0501 019 578). 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.