Seks: przebieranki są dobrym sposobem na urozmaicenie współżycia

2009-06-25 17:32 SE

Seks stał się nudny? Zabawa w przebieranki na pewno ożywi wasze życie erotyczne. Zrealizujcie swoje fantazje erotyczne i na parę chwil przeistoczcie się, w kogo tylko chcecie. Nie ma się czego wstydzić! Oto przykład na to, jak urozmaicić grę wstępną, przebierając się.

Seks nie musi stopniowo stawać się coraz mniej ekscytujący. Zabij nudę w sypialni, urozmaicając współżycie. Jeśli oboje lubicie przebieranki, to do dzieła! To może być zabawa w doktora, pokojówkę albo... w sekretarkę. Popatrzcie, jak można tę grę poprowadzić.

Przebieranki: zacznij na poważnie

Załóż - koniecznie na gołe ciało - dłuższą marynarkę (może być z jego szafy), na szyi zawiąż krawat, Do tego obowiązkowo szpilki. Na nos okulary. Jeśli na co dzień ich nie nosisz, możesz skorzystać z jakichkolwiek. Zresztą okulary nie są najważniejsze. Zrób staranny makijaż, eksponując głównie czerwone usta. Do ręki weź notatnik, długopis, a jeszcze lepiej pisak, taki, którym można malować na ciele.
I teraz... Usiądź na biurku, przybierając taką pozę, że jemu od tego widoku zakręci się w głowie. Ale w żadnym razie nie pozwól mu się jeszcze do siebie zbliżyć. Nawet na milimetr.

Przebieranki: ach, co ty z nim zrobisz!

Udając, że czytasz mu z notatnika ważne informacje, mów, co za chwilę z nim zrobisz. Np.: - Owinę cię tym krawatem, przyciągnę do siebie i wchłonę jak gąbka... Albo: - Patrz, jak się rozpalam dla ciebie. Jeszcze kilka sekund i eksploduję, z tobą w środku. Dla podkreślenia wagi słów, możesz pisakiem obrysowywać swoje punkty erogenne albo czubkiem mazaka masować wnętrze swoich ud.
W pewnym momencie rozepnij marynarkę i wypnij pierś do przodu, wciąż siedząc na biurku. Załóż nogę na nogę i kusząco się przeciągnij.

Przebieranki: pora na konkrety

Jeszcze przez kilka chwil poprzeciągaj się na biurku, przyjmując coraz bardziej śmiałe pozy. Możesz się położyć na plecach, przewracać z boku na bok, machając nogami. Pokazuj mu, jak prężysz pupę, poskub swoje sutki, żeby stały się jeszcze jędrniejsze, przejedź pisakiem od szyi do pępka, zakreśl kilka kółek wokół swego wzgórka. Zatrzymaj się, z uniesionym pisakiem, nad wejściem do swego wnętrza, jakbyś chciała pokazać, że pisak to tylko zapowiedź.
Unieś się, ponownie siadając z szeroko rozłożonymi nogami. I czułym gestem zaproś go do środka.

Przebieranki: daj mu przejąć ster

Ale nie od razu. Najpierw, jako przykładna sekretarka, przekaż mu polecenie od "wyższego rangą szefa", np. że ma być twoim podnóżkiem. Każ mu uklęknąć, postaw na nim stopę i masuj nią okolice jego kości ogonowej. To pobudzi jego punkt prostaty, doprowadzając do wrzenia. Nie męcz więc dłużej biedaka, odrzuć pozę nieprzystępnej sekretarki i zajmij się swoim "szefem" jak należy. Teraz on może dyktować ci warunki. Ale jeśli nie uzgodniliście tego na początku, możesz odmówić. I w dalszym ciągu być górą.

Super Express
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
black kat
|

podoba mi sie ten glaz. To naprawde ladny glaz. Szukam nowych drog i uwazam, ze to bardzo inspirujace. Moj partner uwielbia takie zabawy. I wcale nie jest obrzydliwym starym dyrem a ja nie jestem jego secretry:)

Były
|

Dla mnie sex sekretarki z dyrektorem jest obrzydliwy. Sprzedawać się obcemu, staremu dyrowi ?