Jennifer Aniston pokazała przyjaciela chorego na COVID-19. I prosi fanów: noście maseczki

2020-07-23 12:57

Aktorka Jennifer Aniston na swoim Instagramie pokazała zdjęcie przyjaciela chorego na COVID-19. Ostrzegła: to jest koronawirus. To się dzieje naprawdę. I już po raz kolejny zaapelowała do swoich fanów, by nosili maseczki.

Jennifer
Autor: Jennifer Aniston/Instagram

Jennifer Aniston znana jest przede wszystkim jako bohaterka popularnego serialu Przyjaciele, choć na koncie ma wiele innych ról. Mimo, że nie udziela się specjalnie na Instagramie - na jej koncie widnieje zaledwie niespełna 40 postów - to jednak obserwuje ją blisko 35 milionów osób.

Aktorka postanowiła wykorzystać tę popularność w szczytnym celu: pokazać, do czego może prowadzić lekceważenie koronawirusa.

W swoim najnowszym poście pokazała zdjęcie przyjaciela chorego na COVID-19. Pisze w nim: To jest nasz przyjaciel Kevin. Idealnie zdrowy, żadnych zdrowotnych problemów. To jest Covid. To się dzieje naprawdę.

I dodaje: Nie możemy być tak naiwni myśląc, że możemy to ominąć, jeśli chcemy, by to się skończyło, a jest tak, nieprawdaż?
Apeluje: Jedynym krokiem, jaki możemy zrobić, jest nosić maskę. Pomyśl tylko o tych, którzy już przeszli przez tego strasznego wirusa. Zrób to dla swojej rodziny. A przede wszystkim dla siebie. Covid wpływa na wszystkie grupy wiekowe.

Zdjęcie - jak pisze Jennifer Aniston - zrobiono w kwietniu, a jej przyjaciel już prawie wyzdrowiał.

To kolejny jej post zachęcający do ostrożności, rozwagi i noszenia maseczek - we wcześniejszym również zachęcała do zasłaniania twarzy i ust, motywując to tak: "Rozumiem, że maski są niekomfortowe i niewygodne. Ale czy nie sądzisz, że ich noszenie jest lepsze niż to, że zamykają się firmy, ludzie tracą pracę, pracownicy służby zdrowia są całkowicie wyczerpani? Wirus zabrał tak wiele istnień ludzkich, ponieważ nie robimy wystarczająco dużo. - podkreśliła.

Znikają kolejne obostrzenia związane z koronawirusem
Sonda
Powiedz nam: