Poradnik ZdrowieEnergoterapeutka › Sposób na krzywe nogi

Eksperci radzą

Ewa Morawska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Mistrzyni SKHM Seichim i reiki, energoterapeutka i uzdrowicielka, doradca życiowy. Przyjmuje w Markach (osiedle Lisi Jar 12, tel.kom. 0 501 076 298) 

Sposób na krzywe nogi

Mam krzywe nogi i bardzo chciałabym sie dowiedzieć, czy są jakieś metody ich leczenia.

Witam, Wygląd fizyczny w dużym stopniu nie zależy od nas. Dobrze jest, gdy godzimy się ze swoimi mankamentami i nie zamieniamy swojego życia w ciągłe zamartwianie się. Naszymi atutami powinny być: sposób myślenia i bycia, wiedza. Gdy mamy tak naprawdę coś do powiedzenia, nikt nie pomyśli, by krytykować nas za coś innego np. za niedociągnięcia fizyczne – jeżeli takowe nawet istnieją. To reklamy w dzisiejszym wirtualnym świecie tworzą idealnego człowieka, bez zmarszczek, szczupłego i ciągle młodego. Nikt tu nie mówi o życiowej mądrości, odpowiedzialności czy też „dobroci serca”. Owszem w pewnym okresie życia można sobie kupić ładny wygląd (operacje plastyczne), ale mądrości nie – trzeba ją zdobywać latami i zasłużyć sobie na nią. Mądrość w końcowej fazie wygrywa - bo zostaje, a uroda? No cóż... sama sobie odpowiedz. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że są ćwiczenia które modelują sylwetkę, np. zmieniając proporcje ciała. Można też sposobem swojego ubioru tuszować swoje mankamenty. Masz jeszcze jeden atut, jesteś w okresie rozwoju i to może jeszcze wpłynąć dodatnio między innymi też na Twoje nogi. Nie zamartwiaj się, bo szkoda życia, postaraj się być kimś wartościowym, a wtedy sama zobaczysz, że nikt na Twoje nogi nie zwróci uwagi. I jeszcze jedno – czy naprawdę są one nieco inne, czy tylko Ci się tak wydaje? Swoje ciało należy kochać takim, jakie jest, a nie jakim by się chciało, żeby było. Pozdrawiam.
Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.