Poradnik ZdrowieGinekolog - położnik › Okres podczas brania tabletek antykoncepcyjnych

Eksperci radzą

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m.50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Okres podczas brania tabletek antykoncepcyjnych

Jestem w trakcie brania 2 opakowania tabletek, pozostalo mi ich 6,. Mimo tego dostałam okres, co mnie zaniepokoiło. Po 1 opakowaniu miałam cały czas plamienia, po miesiączce ustały i przed kiloma dniami pojawiły się znowu.. Bylam u lekarza i usłyszałam, że wszystko jest w porządku, a plamienia powinny się uregulować. Nie wydaje mi się, by było to plamienie raczej miesiączka. Czy jest to możliwe? czy gdy dokonczę branie tabletek mam robić przerwę 7 dniową?

Krwawienia podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej mogą występować i stanowią niepożądane działanie. Najczęściej ustępują w pierwszych cyklach stosowania. Jesli jednak będą dla Pani niepokojące lub uciażliwe radzę zastanowić sie nad zmianą metody. Tabletki należy łykać według ustalonego schematu.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.