Poradnik ZdrowieGinekolog - położnik › Jak zatrzymać trwającą miesiączkę?

Eksperci radzą

dr Monika Sieńkowska - Kamińska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Cytolog, pracuje w SP ZOZ w Pułtusku.

Jak zatrzymać trwającą miesiączkę?

Witam, jestem kobietą w  wieku 33 lat. Pracuję za granicą i mam problem z wizytą u lekarza, a do kraju wracam za dwa tygodnie. Dostałam nieregularną miesiączkę i bardzo zależy mi, by natychmiast ją opóźnić i zapobiec krwawieniu. Moja praca nie pozwala mi na zgłoszenie się na wizytę, przynajmniej w najbliższym tygodniu, a zależy mi na powstrzymaniu krwawienia. Nie jest ono duże, zaledwie kilka kropelek, ktore teraz zauważyłam i bardzo zależy mi na zatrzymaniu tego małego krwawienia na kilka dosłownie dni.

Proszę o poradę, co mam zrobić lub jaki lek przyjąć bez wizyty u lekarza i wymaganej recepty, by krwawienie o tak niewielkim stopniu zatrzymać? 

Może pani zastosować Cyclo 3 fort po dwie kapsułki.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.