Częste infekcje pochwy po furaginie [Porada eksperta]

2014-01-12 19:07 Monika Sieńkowska - Kamińska

Dlaczego zawsze po problemach z pęcherzem i przyjmowaniu furaginy mam infekcję pochwy (objawia się głównie pieczeniem)? Mój lekarz twierdzi, że furagina nie może być przyczyną infekcji grzybiczej jak inne antybiotyki, ale u mnie zdarza się to za każdym razem po tym leku, co może być tego przyczyną?

Być może infekcja od początku dotyczy pochwy i pęcherza.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Monika Sieńkowska - Kamińska

Ginekolog, cytolog, przyjmuje w Pułtusku, Krajewskiego 5.

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE