Poradnik ZdrowieGinekolog › Ból prawego biodra w ciąży

Eksperci radzą

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m.50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Ból prawego biodra w ciąży

Witam, jestem w 21 tygodniu ciąży. Od 3 tygodni boli mnie prawe biodro. Miewam silny ból, nie mogę się poruszyć, ból trwa kilka minut, zawsze pojawia się rano. Miałam już 3 takie sytuacje. Czy to groźne dla dziecka? Czy to normalne w ciąży? Dodam, że to moja pierwsza ciąża, przy jednym z takich bóli omal nie zasłabłam. Dodam jeszcze, że zdarzył mi się upadek na prawą stronę i od tamtej pory ból pojawil się dwukrotnie, w sumie w okresie tych 21 tygodni ból biodra pojawił się 3-krotnie i był bardzo silny, proszę o poradę i z góry dziękuję za odpowiedź

Bardzo silne bóle biodra nie sa niczym normalnym. Radziłabym skonsultować się z otopedą - specjalistą od chorób kości i stawów.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.