Afirmacja na przemoc w małżeństwie [Porada eksperta]

2012-07-05 9:42 Ewa Morawska

Do jakiego anioła się zwrócić o pomoc, aby rozwiązać problemy małżeńskie? Mąż mnie wyzywa i grozi, że mnie zabije. Jaką modlitwą bronić się przed nim?

Najlepiej zacząć wysyłać prośby do swojego Anioła Stróża, który jest razem z nami od naszego pierwszego oddechu do ostatniego. Stara się nam w każdej sytuacji pomagać. Gdy wypowiadamy swoją prośbę na głos lub wyrażamy ją w myślach, to forma jej powinna być w czasie teraźniejszym, na przykład: „Spotykam na swoje drodze ludzi, którzy wskazują mi drogę do rozwiązania mojego problemu małżeńskiego” lub „Każdego dnia czuję się coraz silniejsza i radzę sobie ze swoim życiem”. Nasz Anioł Stróż taką prośbę wysyła do odpowiedniego Anioła (zdrowia, miłości, rodziny, obfitości). Nasza prośba jest zawsze wzięta pod uwagę, a my bądźmy czujni, by odczytać odpowiedź, która może przyjść w różnej formie.

Na przykład możemy spotkać kogoś, kto ma podobny problem do naszego i on podpowie nam, co zrobić, by rozwiązać daną sytuację. Możemy kupić gazetę i na jednej ze stron ktoś opisuje podobne zdarzenia i jak je rozwiązał. Każda odpowiedź niesie dobre rozwiązanie i tylko trzeba ją wybrać i konsekwentnie realizować, gdyż trzeba uratować swoje zdrowie, a może i nawet życie. Anioły same z siebie nie rozwiążą pani problemu, lecz świadomość, że nie jesteśmy sam, może dodać odwagi i siły. Na żadną przemoc nie można się godzić, czy będzie ona fizyczna czy psychiczna. O tych sprawach trzeba głośno mówić, znaleźć grupę wsparcia, odpowiednią instytucję, która zajmuje się tymi problemami, powiadomić policję o zagrożeniu (groźby o pobiciu) lub rozwieść się. Nie można stać w miejscu i godzić się na rolę ofiary, gdyż to nie da nam poczucia bezpieczeństwa i spokoju.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Ewa Morawska

Mistrzyni SKHM Seichim i reiki, energoterapeutka i uzdrowicielka, doradca życiowy. Przyjmuje w Markach (osiedle Lisi Jar 12, tel.kom. 0 501 076 298) 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE