Po poronieniu ból powinien ustępować. Jeśli utrzymuje się przez tak długi czas, radzę ponownie zgłosić się do lekarza.
Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.
Inne porady tego eksperta
W czwartek zaczęło się u mnie poronienie samoistne: miałam ból brzucha i obfite krwawienie. W piątek byłam u lekarza ginekologa i na badaniu USG, stwierdził, że nie ma już zarodka. Dziś jest niedziela i krwawienie jest minimalne, ale nadal utrzymuje się ból brzucha. Do tego doszedł jeszcze ból kręgosłupa w dolnej części. Czy to normalna sytuacja po poronieniu, że ból utrzymuje się przez jakiś czas, czy może objaw niepokojący?
Po poronieniu ból powinien ustępować. Jeśli utrzymuje się przez tak długi czas, radzę ponownie zgłosić się do lekarza.
Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.
Inne porady tego eksperta
Serwis PoradnikZdrowie.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.