Seks: klasyczne pozycje seksualne inaczej

2016-11-15 10:39

Nie musicie wyginać się jak najlepsi gimnastycy świata, żeby poczuć satysfakcję z uprawiania seksu. Wystarczy, że zastosujecie kilka nowych sztuczek w starych, dobrze sobie znanych pozycjach. Małe zmiany przegonią nudę z sypialni i zapewnią niesamowite doznania.

Seks: klasyczne pozycje seksualne inaczej
Autor: thinkstockphotos.com Wystarczy kilka drobnych innowacji, a od dawna znane pozycje przestaną być nudne.

Spis treści

  1. Pozycja na jeźdźca inaczej
  2. Pozycja "odwrócona kowbojka"
  3. Urozmaicona pozycja na siedząco
  4. Pozycja od tyłu z kołysaniem bioder
  5. Pieszczoty na stojąco
Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc. 2 Seksualność

Oto kilka rozpalających propozycji urozmaicenia seksu, które powinniście wypróbować w swojej sypialni. Wszystkie opierają się na klasycznych pozycjach, ale każda z nich, po lekkiej modyfikacji, może być źródłem zupełnie nowych doznań.

Pozycja na jeźdźca inaczej

Zacznijcie od pozycji "na jeźdźca", ale, zamiast siedzieć, przykucnij nad nim. Aby zachować równowagę, możesz trzymać go za biodra lub oprzeć dłonie o jego tors. A teraz powoli podnoś i opuszczaj swoje biodra, nadziewając się na niego i wysuwając. W pewnej chwili wysuń się z niego maksymalnie, tak aby tylko jego koniuszek w tobie tkwił i pieść swoje piersi na zmianę z łechtaczką. Albo zacznij masować jego jądra.

A kiedy ponownie zaczniesz go ujeżdżać, wsuń jego członka w siebie tylko do połowy. Następnie zatrzymaj, zaciskając na nim mocno mięśnie pochwy. Tak, by naprawdę poczuł, że znalazł się w twoim władaniu. Potem, rozluźniając mięśnie, pozwól mu wsunąć się do samego końca.

Czytaj też: Pozycje seksualne dla dużych członków

Pozycja "odwrócona kowbojka"

Z pozycji "na jeźdźca" przejdź do "odwróconej kowbojki" (obróć się o 180 stopni), ale tak, żeby on się z ciebie nie wysunął. W ten sposób doświadczysz nowych wrażeń, a on będzie mógł stymulować palcami kolejne fragmenty twego ciała. A ty dostarczysz mu nowych podniet, łaskocząc niezwykle wrażliwy pasek między kroczem a odbytem.

Czytaj też: Poranny seks pobudza, odmładza i daje niesamowity orgazm

Urozmaicona pozycja na siedząco

Przejdźcie do kolejnej z pozycji. Tym razem siedzącej. Zapleć nogi wokół jego bioder i poproś, aby on z kolei owinął swoimi twoje biodra. Następnie niech wsunie ręce pod twoje pośladki i unosi cię w górę i w dół. Oczywiście z penisem w środku. Aby zrobiło wam się jeszcze bardziej gorąco, przytul się do niego całym ciałem jak najszczelniej i podmuchaj mu leciutko szyję powietrzem ze swoich rozchylonych ust.

Pozycja od tyłu z kołysaniem bioder

A teraz pozycja "na pieska". Zwykle robicie to tak, że poruszacie się w rytmie przód-tył. Tym razem niech on zachowa ten rytm, natomiast ty kołysz biodrami na boki. W ten sposób jego penis będzie penetrował więcej wrażliwych miejsc w twojej pochwie. On zresztą co parę ruchów też może kołysać swoimi biodrami na boki - i w tym przypadku takie rozchwianie ruchów, twoich i jego, tylko zwiększy doznania.

Czytaj też: Seks od tyłu, czyli pozycja na pieska. Jak osiągnąć orgazm?

Pieszczoty na stojąco

Na koniec poproś, by usiadł na łóżku, oparty plecami o jego poręcz czy ścianę. Stań nad nim w lekkim rozkroku, twarzą do niego, ustawiając stopy po obu stronach jego bioder. I niech pieści cię ustami, a ty przeżyjesz niesamowity orgazm. Bo w tej pozycji, kiedy stoisz, do twoich narządów płciowych napływa więcej krwi, a to oznacza większą wrażliwość na bodźce.