Najlepsze pozycje do stymulacji punktu G

2018-05-21 18:06

Są pozycje Kamasutry, które umożliwiają optymalną stymulację punktu G i zapewniają wyjątkowo silne doznania. Jeśli potrafisz osiągać orgazm w wyniku pobudzania punktu G, koniecznie wypróbuj z partnerem tych 10 pozycji seksualnych, idealnych do pieszczot punktu G.

Pozycje seksualne do stymulacji punktu G
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Pozycja od tyłu pochylona
  2. Klasyczna
  3. Mostek
  4. Leniwiec
  5. Sternik
  6. Nosorożec
  7. Rozłupywanie bambusa
  8. Kwiat Lotosu
  9. Waga

Pozycje, podczas których punkt G jest wyjątkowo mocno stymulowany to takie, w których penis ociera się o przednią ścianę pochwy. Zobacz listę miłosnych konfiguracji, które pomagają kobiecie osiągnąć orgazm pochwowy.

Pozycja od tyłu pochylona

Partnerka staje na czworaka tyłem do partnera, mężczyzna klęka za nią i mocno przyciska do siebie jej pośladki. Aby w tym układzie maksymalnie ułatwić parterowi wniknięcie do pochwy, partnerka powinna położyć piersi na łóżku i maksymalnie wypiąć pośladki w górę. Jeśli niedostatecznie czuje partnera w sobie, powinna złączyć nogi – w ten sposób zwęzi wejście do pochwy i zapewni obojgu mocniejsze doznania. Partner z kolei powinien wykorzystać fakt, że pozycja od tyłu najlepiej ze wszystkich nadaje się do pobudzania punkt G u kobiety.

Sprawdź: Pozycja na pieska, czyli seks od tyłu - jak osiągnąć orgazm?

Klasyczna

Zdecydowana większość wariantów pozycji klasycznej nadaje się do stymulacji punktu G. Bliski kontakt ciał i nisko ustawiona miednica kobiety umożliwia mocny nacisk na przednią ścianę pochwy. W celu mocniejszego pobudzania punktu G partnerka powinna mocno zacisnąć mięśnie Kegla i przycisnąć miednicę do podłoża, partner zaś, mocniej przywrzeć do jej kości łonowej. Para powinna także wypróbować pozycję mostka.

Czytaj też: Pozycja misjonarska (klasyczna) na 5 sposobów

Mostek

Pozycja mostek jest jednym z wariantów pozycji klasycznej. Kobieta kładzie się na plecach i wysoko unosi biodra. Partner klęka przed nią, przytrzymuje ją w pasie i inicjuje stosunek. W tym układzie możliwa jest głęboka penetracja i silny nacisk na przednią ścianę pochwy, w tym na punkt G. W celu zmaksymalizowania doznań partner powinien pochylić się jak najdalej do przodu i mocno oprzeć się o kość łonową partnerki.

To ci się przyda

Bogini Indrani

Kamasutra uznaje jej znajomość za wyższy stopnień wtajemniczenia w sztuce miłości fizycznej. Swoją nazwę zawdzięcza bogini Indrani, żony indyjskiego boga wojny i burzy Indry. Pozycja umożliwia mężczyźnie głęboką penetrację z jednoczesnym pobudzaniem punktu G partnerki a także ręczną stymulację łechtaczki. Kobieta kładzie się na plecach, przyciąga kolana do klatki piersiowej i opiera stopy o piersi partnera. Partner klęczy przed nią, wspierając się na rękach opartych na jej udach. Mężczyzna tylko z pozoru odgrywa dominującą rolę podczas zbliżenia, ponieważ ugięte nogi partnerki działają jak amortyzator, dzięki czemu to ona wyznacza rytm i głębokość pchnięć.

Leniwiec

Pozycja dla silnych mężczyzn i drobnych kobiet. Mężczyzna staje wyprostowany i podnosi kobietę na rękach, ta oplata go nogami w pasie, obejmuje za szyję i mocno się przytula. Pozycja Leniwca umożliwia kochankom stuprocentowe zespolenie i głęboką penetrację. Jest niezwykle zmysłowa i romantyczna. Najbardziej udaje się parom, w których partner jest wysoki i dobrze zbudowany, a partnerka drobna i lekka. Wiąże się niestety z wysiłkiem związanym unoszeniem ciała partnerki i powolną penetracją, ale dla partnerów za szybko osiągających orgazm, jest to układ wręcz idealny. Aby trochę odciążyć swoje mięśnie, partner może oprzeć partnerkę o ścianę lub wysoki stół.

Sternik

Kobieta leży na plecach, unosi wysoko wyprostowane nogi i opiera je o opiera o barki partnera. Mężczyzna klęka przed nią i wsuwa członek do pochwy. Podczas stosunku partnerka powinna zewrzeć uda i cały czas utrzymywać ściśnięte ścianki pochwy. W ten sposób zapewni partnerowi lepsze tarcie oraz ułatwi mu pobudzanie jej punktu G. Partner ma także możliwość pieszczenia łechtaczki, co niewątpliwie powinien wykorzystać, by wzmocnić jej doznania.

Nosorożec

Ten układ zapewnia wyjątkowo głęboką penetrację i intensywną stymulację przedniej ściany pochwy, w tym punktu G. Gdy partnerzy odpowiednio wykorzystają wszystkie atuty tej pozycji, mogą zagwarantować sobie bardzo intensywny finał. Kobieta kładzie się na plecach, rozszerza wyprostowane nogi i odchyla je za głowę. Partner klęka między jej nogami i pochyla się nad nią, wspierając się na wyprostowanych rękach. Jego ciało tworzy z ciałem partnerki kąt prosty.

Rozłupywanie bambusa

Kobieta kładzie się na plecach, przyciąga jedną nogę do siebie i opiera łydkę o tors partnera. Druga noga leży wyprostowana. Partner pochyla się nad kobietą, głęboko w nią wnikając. Jedną nogę ma ugiętą w kolanie, druga leży wyprostowana. Mężczyzna może zmieniać kąt penetracji, przechylając nogę partnerki w przód lub odchylając ją do siebie. Pozycja Rozłupywanie Bambusa jest niezwykle zmysłowa i daje partnerom możliwość głębokiej penetracji oraz intensywnych pieszczot punktu G. Partner może wykonać masaż stopy partnerki i pieścić ją pocałunkami, a także stymulować jej łechtaczkę i dotykać piersi.

Kwiat Lotosu

Kwiat Lotosu umożliwia bardzo głęboką penetrację, ponieważ członek dociera aż do sklepienia pochwy. Kochankowie mogą także obserwować swoje reakcje, całować się i przytulać. Partner może także pieścić pocałunkami piersi kobiety. Pozycja Kwiat Lotosu wygląda następująco: mężczyzna siada ze skrzyżowanymi nogami, partnerka siada na jego udach i oplata nogami jego biodra. Kobieta może wykonywać ruch góra-dół lub ruchy posuwiste. Gdy partner będzie bliski orgazmu, powinna zwolnić tempo stosunku lub na chwilę wycofać członek z pochwy zająć się pocałunkami. W razie zmęczenia, można łatwo przejść do innej pozycji, np. na jeźdźca lub misjonarskiej.

Czytaj też: Pozycja na jeźdźca - jak dojść do orgazmu?

Waga

Mężczyzna siada na skraju łóżka, kobieta zaś siada okrakiem na jego udach, prostując nogi i odchyla się mocno do tyłu. Partner trzyma kobietę za ramiona. Dzięki odchyleniu partnerki możliwy jest intensywny nacisk na punkt G lecz trudność może sprawiać jego stymulacja - partnerzy mają bowiem ograniczone ruchy i niemożliwe jest wykonywanie głębokich ruchów posuwistych.