Orgazm sutkowy jest możliwy. Jak pieścić piersi kobiety, żeby do niego doprowadzić

2022-06-10 13:22

Orgazm sutkowy przeżyty dzięki pieszczotom piersi to nie mit – wielu kobietom udało się go osiągnąć. Jednak nie jest tak powszechny jak orgazm łechtaczkowy czy pochwowy. By kobieta przeżyła orgazm sutkowy potrzeba cierpliwego partnera, który umiejętnie dostarczy jej tego rodzaju rozkoszy. Jak więc pieścić kobiece piersi, by kobieta przeżyła orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy jest możliwy. Jak pieścić piersi kobiety, żeby do niego doprowadzić
Autor: Getty Images

Spis treści

  1. Jak wywołać u kobiety orgazm sutkowy?

Zmysłowe pieszczoty piersi mogą nie tylko być częścią gry wstępnej, prowadzącej do tradycyjnego lub oralnego aktu płciowego. Samymi pieszczotami biustu można doprowadzić kobietę do orgazmu. Trzeba jednak wiedzieć, że nie każdą, nie w każdym momencie jej życia i nie zawsze… Skoro to nie takie łatwe, to jak pieścić jej piersi, by pieszczoty zakończyły się orgazmem sutkowym? Oto 9 kroków do orgazmu sutkowego.

Wszystko o kobiecym orgazmie

Jak wywołać u kobiety orgazm sutkowy?

1. Nie każda kobieta, szczególnie bardzo młoda, będzie zdolna do osiągnięcia tego typu orgazmu. Wiele szlaków nerwowych sprzyjających osiągnięciu orgazmu sutkowego pojawia się dopiero po karmieniu piersią. Bardzo wiele przypadków przeżycia po raz pierwszy orgazmu sutkowego przez kobiety zdarza się w okresie laktacji. Bywa nawet, że kobiety przeżywają orgazm podczas karmienia piersią, a nie w trakcie aktu seksualnego. Wpływ na to mają hormony – to one czynią karmienie przyjemnym, a przy okazji wpływają na wrażliwość piersi na bodźce erotyczne.

2. Część kobiet ma po prostu mało wrażliwe piersi, dlatego pieszczenie ich biustu może (ale nie musi) wywołać tylko lekkie podniecenie. W takim przypadku nie należy się upierać, że doskonalenie techniki będzie skutkowało orgazmem! Uporczywe ćwiczenia mogę nie tylko nie zakończyć się orgazmem, ale wręcz zaszkodzić waszemu życiu intymnemu… Pomyśl – gdyby twoja partnerka z uporem godnym lepszej sprawy chciała doprowadzić cię do orgazmu pieszczotami tej twojej części ciała, która zdecydowanie nie jest u ciebie strefą erogenną – byłbyś podniecony czy raczej wkurzony? No właśnie…

3. Kobiece piersi są zdecydowanie bardziej wrażliwe tuż przez menstruacją, wówczas też istnieje największe prawdopodobieństwo doprowadzenia kobiety, która nie jest w okresie laktacji, do orgazmu sutkowego.

4. Kobiece piersi są o wiele bardziej wrażliwe niż męskie sutki. Nawiasem mówiąc, pieszczoty męskich sutków są też w stanie przyjemnie pobudzić panów, jednak niemożliwe jest doprowadzenie mężczyzny do orgazmu w ten sposób. Ta wrażliwość damskiego biustu to wyzwanie, bo wymaga od partnera delikatności i cierpliwości. Droga do orgazmu sutkowego jest bowiem dość długa i wymaga umiejętnego stopniowania doznań.

5. Zacznij od gładzenia piersi powolnymi, kolistymi ruchami. Doznania partnerki będą jeszcze intensywniejsze, jeżeli użyjesz podgrzanego aromatycznego olejku do masażu albo kostek lodu. Do głaskania i muskania możesz użyć nie tylko własnych palców, ale także piórek, pędzelków, ust, własnych włosów oraz… penisa. Wszystko co jest miękkie i delikatne, nadaje się do pobudzania piersi.

9 rodzajów orgazmu - sprawdź, czy znasz je wszystkie

6. Zwiększając intensywność pieszczot, stopniowo zbliżaj się do sutków. Zwilż je – olejkiem do masażu, lubrykantem albo swoją śliną. Gdy sutki stwardnieją, masuj je kolistymi ruchami, a także dotykaj delikatnie czubów brodawek. W brodawkach znajdują się liczne zakończenia nerwowe, więc dotykanie, masowanie, ssanie pobudzonych już brodawek gwarantuje partnerce zmysłowe wrażenia!

Doznania partnerki możesz pogłębić raz dmuchając zimnym powietrzem na sutki, raz chuchając na nie.

7. Masuj, ssij brodawki, a dłońmi masuj piersi, uciskaj je, jednak pamiętaj – to nie poduszka ani gumowa lalka. Piersi pobudzone pieszczotami są bardzo wrażliwe i zwiększanie intensywności pieszczot musi się odbywać powoli.

8. Zwiększaj intensywność doznań, ale też przerywaj na chwilę pieszczoty, by partnerka poczuła, czy chce więcej. Pamiętaj, żeby jednocześnie pieścić obie piersi, szczególnie wtedy, gdy widzisz, że podniecenie rośnie.

9. Gdy partnerka jest już bliska orgazmu, możesz posunąć się do lekkiego pogryzania sutków – ale pamiętaj, byś uważnie obserwował reakcję partnerki.

Udanego orgazmu! Gdy już wykorzystałeś powyższe rady, a orgazmu nie ma – zrezygnuj na jakiś czas z poszukiwań tego doznania, a potem powróć do tego. Może wtedy się uda.

Czytaj też: Czy kolczyk w sutku lub łechtaczce zwiększa doznania seksualne?