Jak pieścić piersi, by kobieta przeżyła orgazm sutkowy?

2018-07-11 15:54

Orgazm sutkowy przeżyty dzięki pieszczotom piersi to nie mit – wielu kobietom udało się go osiągnąć. Jednak nie jest tak powszechny jak orgazm łechtaczkowy czy pochwowy. By kobieta przeżyła orgazm sutkowy potrzeba cierpliwego partnera, który umiejętnie dostarczy jej tego rodzaju rozkoszy. Jak więc pieścić kobiece piersi, by kobieta przeżyła orgazm sutkowy?

Jak pieścić piersi, by kobieta przeżyła orgazm sutkowy?
Autor: archiwum poradnikzdrowie.pl Pamiętaj, żeby jednocześnie pieścić obie piersi, szczególnie wtedy, gdy widzisz, że podniecenie rośnie.

Zmysłowe pieszczoty piersi mogą nie tylko być częścią gry wstępnej, prowadzącej do tradycyjnego lub oralnego aktu płciowego. Samymi pieszczotami biustu można doprowadzić kobietę do orgazmu. Trzeba jednak wiedzieć, że nie każdą, nie w każdym momencie jej życia i nie zawsze… Skoro to nie takie łatwe, to jak pieścić jej piersi, by pieszczoty zakończyły się orgazmem sutkowym? Oto 9 kroków do orgazmu sutkowego.

Jak wywołać u kobiety orgazm sutkowy?

1. Nie każda kobieta, szczególnie bardzo młoda, będzie zdolna do osiągnięcia tego typu orgazmu. Wiele szlaków nerwowych sprzyjających osiągnięciu orgazmu sutkowego pojawia się dopiero po karmieniu piersią. Bardzo wiele przypadków przeżycia po raz pierwszy orgazmu sutkowego przez kobiety zdarza się w okresie laktacji. Bywa nawet, że kobiety przeżywają orgazm podczas karmienia piersią, a nie w trakcie aktu seksualnego. Wpływ na to mają hormony – to one czynią karmienie przyjemnym, a przy okazji wpływają na wrażliwość piersi na bodźce erotyczne.

2. Część kobiet ma po prostu mało wrażliwe piersi, dlatego pieszczenie ich biustu może (ale nie musi) wywołać tylko lekkie podniecenie. W takim przypadku nie należy się upierać, że doskonalenie techniki będzie skutkowało orgazmem! Uporczywe ćwiczenia mogę nie tylko nie zakończyć się orgazmem, ale wręcz zaszkodzić waszemu życiu intymnemu… Pomyśl – gdyby twoja partnerka z uporem godnym lepszej sprawy chciała doprowadzić cię do orgazmu pieszczotami tej twojej części ciała, która zdecydowanie nie jest u ciebie strefą erogenną – byłbyś podniecony czy raczej wkurzony? No właśnie…

3. Kobiece piersi są zdecydowanie bardziej wrażliwe tuż przez menstruacją, wówczas też istnieje największe prawdopodobieństwo doprowadzenia kobiety, która nie jest w okresie laktacji, do orgazmu sutkowego.

4. Kobiece piersi są o wiele bardziej wrażliwe niż męskie sutki. Nawiasem mówiąc, pieszczoty męskich sutków są też w stanie przyjemnie pobudzić panów, jednak niemożliwe jest doprowadzenie mężczyzny do orgazmu w ten sposób. Ta wrażliwość damskiego biustu to wyzwanie, bo wymaga od partnera delikatności i cierpliwości. Droga do orgazmu sutkowego jest bowiem dość długa i wymaga umiejętnego stopniowania doznań.

5. Zacznij od gładzenia piersi powolnymi, kolistymi ruchami. Doznania partnerki będą jeszcze intensywniejsze, jeżeli użyjesz podgrzanego aromatycznego olejku do masażu albo kostek lodu. Do głaskania i muskania możesz użyć nie tylko własnych palców, ale także piórek, pędzelków, ust, własnych włosów oraz… penisa. Wszystko co jest miękkie i delikatne, nadaje się do pobudzania piersi.

9 rodzajów orgazmu - sprawdź, czy znasz je wszystkie

6. Zwiększając intensywność pieszczot, stopniowo zbliżaj się do sutków. Zwilż je – olejkiem do masażu, lubrykantem albo swoją śliną. Gdy sutki stwardnieją, masuj je kolistymi ruchami, a także dotykaj delikatnie czubów brodawek. W brodawkach znajdują się liczne zakończenia nerwowe, więc dotykanie, masowanie, ssanie pobudzonych już brodawek gwarantuje partnerce zmysłowe wrażenia!

Doznania partnerki możesz pogłębić raz dmuchając zimnym powietrzem na sutki, raz chuchając na nie.

7. Masuj, ssij brodawki, a dłońmi masuj piersi, uciskaj je, jednak pamiętaj – to nie poduszka ani gumowa lalka. Piersi pobudzone pieszczotami są bardzo wrażliwe i zwiększanie intensywności pieszczot musi się odbywać powoli.

8. Zwiększaj intensywność doznań, ale też przerywaj na chwilę pieszczoty, by partnerka poczuła, czy chce więcej. Pamiętaj, żeby jednocześnie pieścić obie piersi, szczególnie wtedy, gdy widzisz, że podniecenie rośnie.

9. Gdy partnerka jest już bliska orgazmu, możesz posunąć się do lekkiego pogryzania sutków – ale pamiętaj, byś uważnie obserwował reakcję partnerki.

Udanego orgazmu! Gdy już wykorzystałeś powyższe rady, a orgazmu nie ma – zrezygnuj na jakiś czas z poszukiwań tego doznania, a potem powróć do tego. Może wtedy się uda.

Czytaj też: Czy kolczyk w sutku lub łechtaczce zwiększa doznania seksualne?

Wszystko o kobiecym orgazmie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Jussa
|

Naucz się pisać

G-man
|

hmm... czasami tka, czasami nei... ssac sei nie powinno moze nawrocic laktacja :D panei autor, facet moze miec tez orgazm to drugei primo, przy wzajemnyhc peiszcotahc ok ael jak juz sie poteguja doznanai to osobiscei mnei razcej przeszkadza bawienei sei moimi sutkamizsczegolnei ze to Ja chce aby moja kobeita maila mile doznanai, a wiekoszsc piersi, z tkroymi mialme do zcynienia raczej sa wrazliwe wielce to nei pornos, ze sciskam jak kurw gabek do mycia auta :D
do Bunia: Ty to musizs Kochac meza, :)) tyle rzeczy dla siebei i dla neigo, jak ja widze kobieta w jakimkolwiek stroju, stringahc, g-stingach, brazylijskich, ponczoszki, siateczki , p[odkolanowki, rajtki etc, to jzu krew buzuje w zylahc!
wsadz mu paluzsek w pupalca to sei podneici ;] peiknei mu urozmaicazs zycei, niehc odstawi wpierw mocna kawe, faje, tyton wogoole i ogranizcy alkohol, wiecej warzyw i czerwonego wina, powinno pomoc nawet jak nei lubi, albo zapraszam do mnei :)) po weicej szczegolow Drogie, mile, Szanowne, Kochajace Panie...

on33
|

Włożyłem pierwszy raz penisa pomiędzy piersi ścisnąłem je obiema rękami uciskając mocno mojego penisa jej piersiami.
Nie sądziłem takiej miłej reakcji mojej się tak podobało że skończyłem z finałem na jej piersiach, ale ten widok jej podniecenia dawał mi jeszcze większego kopa....

Rasta_Girl
|

Proponuje powrot do podstawowki. Od tsch bylo ortograficznych, az szczypie w oczy !!!

mhm
|

przecież od razu widać, że to chamska reklama XDDDD

Zygmunt
|

Poważnie to nie przeszkadzam może teraz pilujesz

Anonim
|

Ale bzdury.Faceta tez mozna doprowadzic do orgazmu poprzez lizanie/pieszczenie sutkow.

Czarek
|

Drogie Panie, z punktu widzenia faceta Wasze piersi są wspaniałe, słodkie, przecudne. Uwielbiamy się nimi bawić, głaskać, pieścić, miętosić lub czasem po prostu potrzymać :)
Cycuszki są Wasze a że my, faceci, Was kochamy więc również kochamy Wasze piersi ale nie wiem czy wiecie, męskie sutki są czasem równie wrażliwe jak Wasze, kobiece. Mężczyzna potrafi osiągnąć orgazm, często wielokrotny, bardzo intensywny i długi, właśnie poprzez pieszczoty sutków. Orgazm taki nie kończy się wtryskiem, do tego potrzeba bodźców z innego "źródełka" ale daje uczucie totalnego zatracenia, oderwania od rzeczywistości.
Można w ten sposób dochodzić wiele razy nie tracąc przy tym ochoty na sex :)
Pozdrawiam drogie forumowiczki i czekam na ewentualne pytania :)

Dick
|

Moja kobieta lubi jak wjadę do oporu i piłuje przez pół godziny. Po wszystkim częsie się z rozkoszy jeszcze godzinę po wszystkim!

Docieklwa
|

T.B. Love to za co mają się zabrać? Za sutki czy sudki? :P