Domowe sposoby na wzmocnienie erekcji

2018-07-18 10:49

Utrata erekcji podczas stosunku może zepsuć atmosferę w sypialni i mocno zachwiać męskim ego. Na szczęście mądra kochanka wie, co robić! Jak odzyskać erekcję, gdy partner stracił wzwód podczas penetracji lub tuż po włożeniu prezerwatywy? Oto kilka skutecznych, „ożywczych” trików.

Domowe sposoby na wzmocnienie erekcji
Autor: thinkstockphotos.com Utrata erekcji podczas stosunku to czasami wynik niedostatecznego poziomu podniecenia.

Spis treści

  1. Wykonaj „ożywczy pocałunek”
  2. Pobudzaj jego czułe punkty
  3. Pobudzaj go przez pocieranie
  4. Zmieńcie pozycję lub miejsce

Utrata erekcji może przydarzyć się podczas stosunku, gry wstępnej lub zaraz po włożeniu przez partnera prezerwatywy. Taka sytuacja niemal zawsze wywołuje zażenowanie i uczucie zawodu, które obie strony starają się ukryć nerwowym uśmiechem. W jednej chwili miłosny szał opada i zaczyna się twarda walka z fizjologią. Para naprędce szuka skutecznego sposobu na przywrócenie erekcji i nie znajdując nic lepszego, najczęściej decyduje się na seks oralny.

Pieszczoty oralne rzeczywiście mogą okazać się skuteczną metodą przywracania wzwodu, ale żeby starania przyniosły skutek, nie powinny opierać się na brutalnym ssaniu czy intensywnym pocieraniu ręką. W takiej sytuacji o wiele lepiej sprawdzają się zmysłowe i wyrafinowane pieszczoty wszystkich najczulszych punktów męskiego przyrodzenia, zwłaszcza tych, które do tej pory z jakiś powodów były pomijane.

Pieszczoty to jednak nie wszystko. Równie ważne, a nawet ważniejsze, jest to, jak zareaguje kobieta. Mężczyźni niezwykle trudno znoszą momenty, w których ich męskość zawodzi, a niedelikatne zachowanie partnerki może tylko spotęgować ten psychiczny dyskomfort czy nawet doprowadzić do tego, że mężczyzna straci wiarę w siebie i zniechęci się do dalszych zbliżeń. Zatem zamiast parskać śmiechem, czynić kąśliwe uwagi, albo spoglądanie na partnera z uśmiechem politowania, lepiej od razu przystąpić do „działań reanimacyjnych”. Jak to zrobić?

Oto instrukcja pierwszej pomocy w przypadku utraty erekcji podczas stosunku:

Wykonaj „ożywczy pocałunek”

Ujmij członek w połowie jego długości i włóż do ust. Delikatnie omiataj żołądź językiem, skupiając się na części zwanej wieńcem (rodzaj uskoku oddzielającego główkę od trzonu). Po chwili przejdź do intensywniejszych pieszczot językiem, mocniej trącając wędzidełko. Wykonuj językiem zarówno koliste ruchy jak i szybkie muśnięcia. Gdy partner zacznie odzyskiwać erekcję, obracaj zaciśniętą na trzonie dłoń w kierunku główki. Główkę pocieraj intensywnie, na przemian z pobudzaniem oralnym.

Czytaj też:

Problemy z erekcją - przyczyny problemów ze wzwodem

Na czym polega seks hiszpański?

Sposoby na powiększenie penisa

Pobudzaj jego czułe punkty

Równocześnie z pieszczotami oralnymi powinnaś pobudzać punkty erogenne zlokalizowane w kroczu. Muskaj opuszkami palców szew mosznowy, a następnie wykonaj delikatny masaż jąder. Przejdź do stymulacji krocza, czyli obszaru między workiem mosznowym a odbytem. W połowie tego odcinka powinnaś wyczuć małe wgłębienie (męski punkt G). Stymuluj je palcem, naciskając ze zmienną intensywnością. Przesuń językiem po spodniej stronie członka aż do wędzidełka - cienkiego fałdu skóry, łączącego napletek z żołędzią. Jest to miejsce niezwykle wrażliwe na dotyk. Mężczyźni lubią, gdy trąca się je końcem języka.

Jeśli chcesz, możesz posunąć się nieco dalej i wykonać masaż punktu G bezpośrednio przez odbyt. Męski punkt G znajduje się na wewnętrznej ściance odbytu, ok. 5 cm od zwieracza. Wsadzając palec i poruszając nim tak, jak byś chciała kogoś przywołać, masz szansę szybko postawić jego męskość do pionu. Pamiętaj jednak, że stymulacja tego miejsca nie jest zwyczajną pieszczotą i nie każdemu mężczyźnie sprawia przyjemność. Absolutnie nie decyduj się na ten krok bez pozwolenia partnera.

Sprawdź też: Dieta na potencję - co jeść, żeby wzmocnić erekcję?

Pobudzaj go przez pocieranie

Z reguły po serii oralnych pieszczot erekcja wraca i można kontynuować stosunek. Co jednak zrobić, gdy fellatio nie odniosło skutku lub gdy kobieta nie akceptuje seksu oralnego? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zastosowanie techniki „pobudzanie przez pocieranie”.

Dosiądź partnera podobnie jak w pozycji na jeźdźca i mocno przywrzyj do jego bioder. Spróbuj pocierać o członek łechtaczką i sromem. Możesz robić to także ujmując członek w dłoń i odpowiednio nim sterując. Kiedy uda ci się częściowo przywrócić erekcję, wsuń penis do pochwy i nie wykonuj żadnych ruchów ciałem. Rytmicznie zaciskaj na członku mięśnie Kegla. Skurcze powinny być silne i krótkie, tak by ruch przypominał falowanie. Po chwili możesz zacząć lekko kołysać biodrami.

Następnie wykonuj głębokie pchnięcia na zmianę z ocieraniem łechtaczki o główkę penisa: wykonujesz pchnięcie z zaciśniętymi mięśniami Kegla po czym wyjmujesz członek z pochwy i ocierasz nim łechtaczkę, szybko wsuwasz go z powrotem do pochwy. Ten rodzaj pieszczot powinien w pełni przywrócić erekcję. Wykonuj je zawsze, gdy zauważysz osłabienie erekcji podczas stosunku.

Zmieńcie pozycję lub miejsce

Jeżeli zanik erekcji spowodowany jest niedostatecznym podnieceniem, pomyślcie o zmianie pozycji na taką, która dostarczy wam mocniejszych wrażeń zmysłowych. Możecie także zmienić miejsce uprawiania miłości - czasami seks w łazience, na kuchennym stole lub w samochodzie może tak silnie podziałać na wyobraźnię partnera, że utrata erekcji absolutnie przestanie mu grozić.

Czytaj też: Pozycje seksualne - 10 najlepszych pozycji z Kamasutry

Jak zwiększyć libido?