Poradnik ZdrowieKalkulatory › Dni płodne

Dni płodne

Data ostatniej miesiączki
Długość cyklu
 
reklama
najczęściej czytane
Forum: Choroby układu kostnego Temat: Sposób na rwę kulszową - jak leczyć?
Ja tzw. Korzonki mam często i stosuję mydocalm i nimesil ale to trzeba wyleżeć przynajmniej tydzień Pozdrawiam
Autor:
Forum: Ciąża Temat: Kwas foliowy w ciąży - warto?
no ja np miałam mega nudności, może faktycznie zależy od prepararu. Próbowałam kilka i skończyłam na chela ferr bo tylko po nim nic mi sie nie działo. nudności w ciąży są czymś normalnym i nie ...
Autor:
Forum: Medycyna niekonwencjonalna Temat: Homeopatia
Powstaje coraz więcej specjalistycznych sklepów a naturalna medycyna staje się coraz bardziej popularna. http://www.herbavit.com.pl/ Na świeci powstają nawet kliniki leczące metodami naturalnymi. U nas jakoś to jeszcze raczkuje.
Autor:
Forum: Wspólne odchudzanie - grupa wsparcia Temat: Naturalne suplementy diety - jakie?
Systematycznie biorę produkty Sanbios. Suplementy diety tej firmy zwalczają przyczyny chorób ponieważ preparaty roślinne zawierają wiele wiele substancji czynnych. Zwalczane są nie tylko skutki ale i przyczyny. http://www.herbavit.com.pl/category/medycyna-naturalna-sanbios
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Poradnikzdrowie.pl – wiodący serwis o zdrowiu, zawierający kompendium wiedzy o chorobach, leczeniu, profilaktyce, badaniach. Sprawdź się – kalkulatory – przeliczniki miar, jednostki miary, przeliczniki jednostek, jednostki miar, przeliczniki jednostek miar. Narzędzie do przeliczania. Liczniki kalorii. Dni płodne. Kalkulator wagi BMI. Licznik dnia porodu. Indeks glikemiczny. Licznik kosztów nałogu. Sprawdzian grupy krwi dziecka. Łatwy w obsłudze kalkulator i przelicznik.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.