Pieszczoty dłońmi - jak używać rąk w seksie

2015-07-22 12:48

Naucz się tak korzystać ze swoich dłoni, żeby doprowadzić partnera do seksualnej ekstazy. Pieszczoty dłońmi działają cuda! Mogą być wspaniałą grą wstępną lub doprowadzić kochanka do orgazmu. Mężczyźni uwielbiają pieszczoty rękami i palcami, kobiety też, choć rzadziej się to tego przyznają.

Pieszczoty dłońmi - jak używać rąk w seksie
Autor: Thinkstockphotos.com Pieść partnera nie tylko palcami - używaj też nadgarstków i paznokci

Spis treści

  1. Pieszczoty dłońmi bez ograniczeń
  2. Pieszczoty palcami i całą dłonią
  3. Pieszczoty penisa
  4. Pieszczoty łechtaczki
  5. Palce do poszukiwań stref erogennych

Oni nazywają to „robótkami ręcznymi”, one mówią raczej o pieszczotach dłońmi. Ale mniejsza o nazwę, ważne, że to, czego można dokonać rękami, doprowadzi ciebie i twojego partnera na szczyty miłosnej rozkoszy.

Seksuolodzy uważają, że Polacy wciąż nie potrafią pracować dłońmi, jakby uważali, że mogą one służyć do wszystkiego, poza seksem. A jest zupełnie odwrotnie. W końcu każda część ciała może być pieszczona i pieścić można każdą, no, może prawie każdą częścią.

Pieszczoty dłońmi bez ograniczeń

Niektórzy znawcy tematu twierdzą, że męski członek to w gruncie rzeczy bardzo niedoskonałe narzędzie. Jest nieprzewidywalny, często bywa niezdarny i nie nadaje się do wykorzystywania na wszystkich częściach kobiecego ciała. W przeciwieństwie do rąk, które nie maja takich ograniczeń. Stara prawda, że najlepszymi kochankami są mężczyźni, którzy wiedzą, co robić ze swoimi rękami, wciąż jest aktualna. I chodzi nie tylko o samozaspokojenie, bo akurat w tym temacie ich wiedza jest wystarczająca.

Z kolei kobiety albo nie wiedzą, albo zapominają, że penis to nie bułka, którą wystarczy pomiętosić, żeby nadać jej bardziej pożądaną formę. Ich dłonie w tym przypadku też grają niewłaściwą muzykę.

Pieszczoty palcami i całą dłonią

Są miejsca, które wystarczy dotknąć delikatnie palcem, żeby wzbudzić rozkosz, ale są i takie, gdzie rozkosz czyni cała dłoń. Np. pieszczoty kobiecej piersi należy zaczynać całą dłonią – delikatnie ją obejmować, masować, a dopiero potem przejść do pieszczoty sutków. Można je podszczypywać i również masować. Absolutnie nie zaleca się ujmowania ich miedzy kciuk a palec wskazujący, jakby się chciało nastawiać radio.

Palce przydadzą się mężczyźnie, kiedy przystąpi do pieszczenia intymnych narządów partnerki. Może to robić np. w ten sposób: on siada za nią tak, żeby ona opierała się plecami o jego tors. W tej pozycji, opierając wnętrze swojej dłoni na jej wzgórku łonowym, on pociera palcami w przód i w tył oraz wokół jej warg sromowych. Większość mężczyzn używa w tym przypadku jednego palca, tymczasem najlepiej używać dwóch albo nawet trzech lub czterech. Może zacząć powoli, z przerwami, a potem niech przyspiesza, wraz z narastaniem jej podniecenia.

Pieszczoty penisa

On poczuje się jak w raju, kiedy ona zaserwuje mu technikę korkociągu. Jak to zrobić: wetrzyj w dłonie kilka kropel lubrykantu (nawilżacza). Najlepsze są te z sexshopów, ale można je kupić także w drogeriach i aptekach. Z braku gotowego nawilżacza możesz wetrzeć w dłonie odrobinę oliwki lub delikatnego balsamu. Następnie obejmij obiema dłońmi penisa, tak, żeby jego właściciel czuł, że masz go w garści. A teraz wykonuj ruchy wyżymania, dokładnie tak, jakbyś chciała wykręcić mokrą bieliznę. Jednocześnie przesuwaj dłonie w górę i w dół członka. Zacznij powoli, potem przyspiesz, zwolnij, znowu przyspiesz. A jeśli chcesz zafundować mu całkowity odlot, poruszaj dłońmi w dwóch kierunkach jednocześnie – jedną dłonią w górę, drugą w dół. Co kilka sekund przerywaj „wyżymanie” i pieść penisa posuwistymi ruchami.

Pieszczoty łechtaczki

Większość kobiet nie ma pojęcia, że penis, choć delikatny, jest mniej wrażliwy na dotyk niż ich „guziczek”, zaś większość mężczyzn nie wie, że kobiece narządy wymagają delikatniejszego traktowania. Mężczyźni mają grubszą skórę, a ich zakończenia nerwowe nie są tak blisko powierzchni jak u kobiet. Dlatego jego jeden palec, jak już namierzy jej intymny guziczek, może dokonywać rozmaitych ewolucji, byle niezbyt mocno. Natomiast ona może grać wszystkimi palcami obu rąk na jego penisie, bez obaw, że go uszkodzi.

Kobiety z reguły nie wiedzą, ze jemu sprawia przyjemność ucisk jej dłoni na jego pośladkach. I to nie taki byle jaki, ale całkiem mocny. Dłońmi możesz wykonać mu na pośladkach dziki masaż, ale pamiętaj, żeby ograniczyć się tylko do tyłów. Front zostaw póki co w spokoju.

Mocniejszy ucisk zafunduj mu w miejscu między kroczem a odbytem. Przyciśnij to miejsce dwoma palcami przez ok. dwie sekundy, a potem puść. Zrób tak kilka razy, a przekonasz się, że on będzie chciał wciąż więcej i więcej. Kilkoma palcami możesz popieścić wędzidełko, czyli miejsce znajdujące się w dolnej części członka, w miejscu połączenia napletka z żołędzią. To taka jakby męska łechtaczka, on po takiej pieszczocie będzie wył z rozkoszy.

Palce do poszukiwań stref erogennych

W charakterze zwiadowców doskonale sprawdzają się raczej palce niż całe dłonie. Zarówno on, jak i ona palcem wskazującym albo wskazującym i środkowym mogą rozpocząć poszukiwania nowych stref erogennych (nasza mapa erogenna zmienia się co jakiś czas). Można to robić, nie odrywając palców od ciała partnera, tylko je przesuwając. Można tez stosować metodę ostukiwania, wówczas palce należy odrywać.

Do pieszczot można stosować także inne części dłoni – nadgarstki, kostki, paznokcie. Wszystko, co jest akceptowane jednocześnie przez oboje partnerów, z pewnością obojgu będzie sprawiało przyjemność.