Majówka 2020. Jak ją spędzić ze znajomymi?

2020-04-28 18:25

Przed nami majówka - normalnie planowalibyśmy spotkania, wjazdy czy grille. Ale teraz, w dobie pandemii, nie bardzo wiemy, co ze sobą zrobić... Błąd! Zobacz, jakie masz możliwości na spotkania ze znajomymi.

Majówka - ciekawe pomysły na majowy weekend
Autor: thinkstockphotos.com Weekend majowy to znakomita okazja do wyjazdu poza miasto i odpoczynku na łonie natury.

Sprawdziliśmy i przetestowaliśmy. Oto najlepsze komunikatory do wideorozmów on-line z przyjaciółmi. Już teraz możecie umówić się na grilla na kanapie, na lampkę wina czy też piwo na balkonie. A wszystko za sprawą technologii i oczywiście koronawirusa.

Może okazać się, że majówka 2020 będzie najbardziej leniwą majówką w waszym życiu. Nie pojedziecie za granice, nie pojedziecie nawet nad morze (chyba, że macie tam własny apartament). Czytaj: Majówka 2020. Gdzie pojechać i co robić? 7 RAD NA MAJÓWKĘ

W zasadzie nie powinniście jechać nawet do rodziny - podróże w celach rekreacyjnych nie są zakazane, ale nie chcecie przeciez zarazić nikogo z bliskich, ani siebie? Co więc robić?

Korzystać z internetu. Oto 4 najlepsze aplikacje do rozmów wideo on-line:

  • Zoom
  • Facebook Messenger
  • Skype
  • WhatsApp

Jeśli ktoś ma iPhone możemy dorzucić do listy FaceTime. Te aplikacje są dobre, nie tną połączenia, a obraz jest bardzo wyraźny. Polecamy skorzystać z nich i zaplanować inną niż wszystkie, ale wcale nie nudną, majówkę 2020.