Korona Challenge - głupota ludzi pomaga wirusowi

2020-04-02 10:16 Ada Mazurek

Jak tylko pojawiła się informacja, że koronawirus atakuje, ludzie postanowili odpowiedzieć. Niestety nie tak, jak by wypadało. Youtuberzy zainicjowali akcję Korona Challenge, w której uczestnicy... lizali klamki czy nawet publiczne toalety. Selekcja naturalna chciałoby się powiedzieć, zwłaszcza, że kilku z nich zachorowało.

Zacznijmy po kolei - pierwszą osobą, która "wpadła" na genialny pomysł lizania toalety była Avy Louise - użytkowniczka aplikacji TikTo. To jej zawdzięczamy cudowne wyzwanie, "coronavirus challenge", w ramach którego młodzi ludzie liżą publiczne toalety.

Wcześniej lizali już klamki. Selekcja naturalna, chciałoby się powiedzieć. I jest w tym stwierdzeniu dużo prawdy. Swoje pięć minut sławy w związku z lizaniem toalet ma właśnie Larz. Ale nie dlatego, że lizał szkolną toaletę stylowo. Chociaż trzeba przyznać, że jego wejście do pomieszczenia, krok prosto do kabiny, a następnie stylowe lizanie był bardzo widowiskowy. 

Zobaczcie na filmie:

Jego pięć minut sławy ma związek z tym, że zachorował. Jak napisał na swoim Instagramie: Zdiagnozowano u mnie koronawirusa. Rozumiemy - także komentarze, że aż dziwne, że nie złapał czegoś więcej. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
I got diagnosed with Coronavirus 😥 Post udostępniony przez LARZ (@larz)

Polecamy także:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE