Dziwna reakcja Violi Kołakowskiej na chorobę dziecka. „Jesteśmy uratowani”

2021-12-02 10:11

Nie raz Viola Kołakowska wypowiadała się na temat pandemii COVID-19 i polemizowała, czy informacje o koronawirusie są jednak prawdziwe. Teraz przekazała na jednym z portali społecznościowych, że jej dziecko jest chore.

Viola Kołakowska
Autor: Viola Kołakowska / Facebook

Viola Kołakowska jest modelką i aktorką, która zadebiutowała w latach 90-tych. Przez wiele lat była związana z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów Tomaszem Karolakiem.

Celebrytka zaliczana jest też do grona koronasceptyków. Od wybuchu pandemii COVID-19 chętnie wypowiada się na ten temat, podając w wątpliwość czy informacje przekazywane w mediach i opinie lekarzy, epidemiologów i ekspertów są prawdziwe. Według niej „za całą pandemią stoi Bill Gates”. Nawet namawiała swoich fanów, aby nie szczepili się na groźnego wirusa.

Jak napisał serwis WP Kobieta, Viola Kołakowska opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie i wyjaśniła, dlaczego widać takie zmęczenie na jej twarzy. Okazuje się, że jej dziecko się rozchorowało. 

Poradnik Zdrowie: różnica między COVID-19 a przeziębieniem i grypą

„Jesteśmy uratowani”

Viola Kołakowska nie przesypia nocy, ponieważ jej córka ma rotawirusa. Stwierdziła: „w życiu nie pomyślałabym, że będę się z tego cieszyć”.

Celebrytka pokusiła się też na komentarz nawiązujący do pandemii COVID-19. „W świecie, gdzie mamy tylko jedno schorzenie, nagle pojawia się on… Jesteśmy uratowani. Natura wciąż odpowiada za życie”. Jak dodała, „wdzięczność za wszystkie doświadczenia, wirusy, bakterie, grzyby, mikro i makro świat, dzięki którym w ogóle żyjemy”.

Sonda
Którą szczepionką chciałbyś się zaszczepić?