Poradnik ZdrowiePsycholog › Bohdan Bielski

Ekspert radzi

Bohdan Bielski

Psycholog, specjalista z 30 letnim doświadczeniem, trener umiejętności psychospołecznych, biegły psycholog Sądu Okręgowego w Warszawie.

Główne zakresy działalności: usługi mediacyjne, poradnictwo rodzinne, opieka nad osobą w sytuacji kryzysowej, szkolenia menedżerskie.

Przede wszystkim skupia się na budowaniu dobrych relacji, opartej na zrozumieniu i szacunku. Podejmował liczne interwencje kryzysowe i opiekę nad osobami w głębokim kryzysie.

Wykładał psychologię sądową na Wydziale Psychologii SWPS w Warszawie, na Uniwersytecie Warszawskim i Zielonogórskim.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady
 
Problem z dłońmi
Od kiedy pamiętam mam brzydkie dłonie suche i czasem aż krwawią . Stosuje kremy itp ale nic nie pomaga . Mam 22 lata a dłonie jak u 60 latki . Od niedawna mam również tak ...
 
 
Badania nad genami - możemy żyć dłużej
Na pewno w Enel-Medzie robią takie badania genetyczne, moja znajoma robiła i zadowolona była bardzo. Jak znajdę, to wrzucę filmik, bo gdzieś ostatnio widziałam wypowiedź na ten temat. O, tutaj widziałam ☺ https://zdrowie.enel.pl/artykul/badania-prognostyczne-ostrzezenie-przed-niebezpieczenstwem, to się ...
 
 
Miód ojca Mateusza - ktoś próbował?
Miód dobry, naturalny. Nie jest rzadki, a gęsty. Mocny w smaku.
 
 
Mam duży problem z zębami - czy jest jakiś ratunek?
Przede wszystkim to musisz znaleźć dobrego stomatologa. Ja chodzę do pana Jurkiewicza stomatolog-kaszuby.pl. Śiwetny specjalista, a i klinika taka przyjazna pacjentowi :)
 
 
forum.poradnikzdrowie.pl

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.