Jej występ w "Mam talent" wzruszał do łez. 31-latka przegrała walkę z chorobą

2022-02-24 11:16

Artystka, która sławę zdobyła dzięki programowi „Mam talent” 19 lutego przegrała walkę z chorobą nowotworową. Jane Marczewski miała 31 lat. Fani wspierali Jane, mając nadzieję, że pokona śmiertelną chorobę.

Jane Marczewski
Autor: Instagram

Występ wokalistki w amerykańskim "Mam Talent" został podsumowany tzw. złotym przyciskiem od Simona Cowella, który zagwarantował jej miejsce w finale. Niestety, Jane musiała zrezygnować z udziału w programie z uwagi na pogorszenie stanu zdrowia.

„Dzielenie się sercem ze światem było zaszczytem i spełnieniem marzeń” – napisała pod zdjęciem na Instagramie. „Mój punkt widzenia tego lata był zdumiewający. Co za cud, że ból, przez który przeszłam, może zostać przerobiony na piękno, które sprawia, że ​​ludzie na całym świecie szerzej otwierają oczy”.

Jane Marczewski przegrała walkę z rakiem. Tuż przed śmiercią napisała:

„Spędzam dużo czasu z zaciśniętymi oczyma. Próbuję sobie przypomnieć, w co wierzę. Liczę oddechy uciekające w chmurze żalu. Chowam twarz w koszuli Pana Boga. (…) Wściekam się, płaczę i wciąż mam nadzieję; towarzyszę w tym każdemu, kto potrzebuje wściekać się, płakać i mieć nadzieję dziś wieczorem”.

Posłuchaj występu artystki w programie.