Jak wzmocnić męski orgazm – 5 niezawodnych sposobów

2019-03-10 15:31

Jak wzmocnić orgazm u mężczyzny? Jeśli przeciętne doznania zdominowały wasz seks, zaskocz partnera czymś zupełnie nowym. Podaruj mu orgazm jakiego jeszcze nie miał. Tych kilka sposobów pomoże ci wzmocnić męski orgazm i ożywić atmosferę w sypialni. Wystrzałowy finał gwarantowany!

Jak wzmocnić męski orgazm?
Autor: thinkstockphotos.com Męski orgazm możesz wzmocnić na kilka sposobów.

Spis treści

  1. Na wzmocnienie orgazmu: idealne fellatio
  2. Na wzmocnienie orgazmu: „głębokie gardło” i „ciepło-zimno”
  3. Na wzmocnienie orgazmu: zaciśnij mięśnie Kegla wokół członka
  4. Na wzmocnienie orgazmu: przyciągnij jego biodra
  5. Na wzmocnienie orgazmu: namiętne falowanie
  6. Na wzmocnienie orgazmu: masaż punktu G

Wyrafinowani kochankowie stawiają sobie za punkt honoru doprowadzenie partnerki do wspaniałego orgazmu. Potrafią zdobyć się na najbardziej wymagające pieszczoty, by sprostać temu niełatwemu zadaniu i potwierdzić swoją męskość. Do swojego orgazmu nie przykładają większej wagi – w końcu tak czy owak go osiągną.

To prawda, że dochodzenie do orgazmu nie sprawia mężczyznom większej trudności, jednak należy pamiętać, że jego jakość bywa różna. To, jak intensywny będzie męski orgazm, zależy od kilku czynników, a najważniejszym z nich są starania partnerki. Jeśli tym razem chcesz podarować swojemu mężczyźnie wyjątkowy orgazm, wypróbuj tych pięć niezawodnych sposobów.

Na wzmocnienie orgazmu: idealne fellatio

Nic nie działa tak podniecająco na mężczyzn jak fantazyjnie wykonane fellatio. Nie szkodzi, że fundujesz je swojemu partnerowi podczas każdej gry wstępnej. Tym razem wykonaj je perfekcyjnie. Aby seks oralny zakończył się u partnera silnym orgazmem, powinnaś pobudzać jednocześnie jak najwięcej jego punktów erogennych. Podczas oralnych pieszczot członka, przesuwaj opuszkami palców po szwie mosznowym, a następnie wykonaj delikatny masaż jąder. Jeśli nie masz nic przeciwko odważniejszym pieszczotom, możesz wykonać ten manewr językiem.

Następnie przejdź do stymulacji jego krocza, czyli obszaru między workiem mosznowym a odbytem. W połowie tego odcinka powinnaś wyczuć małe wgłębienie. Stymuluj je palcem, naciskając ze zmienną intensywnością. Pobudzasz w ten sposób męski punkt G od zewnątrz. Przesuń językiem po spodniej stronie członka aż do wędzidełka - cienkiego fałdu skóry, łączącego napletek z żołędzią. Jest to miejsce niezwykle wrażliwe na dotyk. Mężczyźni lubią, gdy trąca się je końcem języka na przemian z omiataniem. Główkę penisa powinnaś pieścić ruchem okrężnym, skupiając się przede wszystkim na części zwanej wieńcem. Jest to rodzaj uskoku oddzielającego główkę od trzonu. To niepozorne zagłębienie jest źródłem niezwykle mocnych doznań, dlatego podczas fellatio dokładnie omieć je językiem.

Na wzmocnienie orgazmu: „głębokie gardło” i „ciepło-zimno”

Niezwykle podniecająco działają na mężczyzn sztuczki z filmu „Głębokie gardło”. Jeśli nie masz oporów przed zaawansowanymi pieszczotami, spróbuj włożyć członek jak najgłębiej do ust. Wsuwaj go powoli, do momentu, aż uda ci się zmieścić w ustach całego penisa. Opanowanie tego triku bez odruchu wymiotnego wymaga wielokrotnej praktyki, ale pomóc może odpowiednia pozycja - taka, w której usta i gardło będą w jednej linii.

Czytaj też: Miłość francuska - na czym polega? Seks po francusku bez tabu

Drugi trik, ciepło-zimno, dostarczy twojemu partnerowi nietypowych doznań zmysłowych: wysuwaj penis z ust, robiąc jednocześnie głęboki wdech. Gdy jego czubek znajdzie się między twoimi wargami, wsuń go z powrotem, wydychając ciepłe powietrze z płuc. Naprzemienne ochładzanie i ocieplanie członka na pewno spodoba się twojemu partnerowi.

Gdy poczujesz, że partner jest już bliski orgazmu, możesz lekko go „ostudzić”, wykonując następujący trik: naciśnij dwoma palcami obszar pomiędzy penisem a jądrami i przytrzymaj przez kilka sekund. To powinno zatrzymać na chwilę wytrysk. Inną, skuteczną metodą jest mocne zaciśnięcie dłoni na członku około 3 cm poniżej główki. Przytrzymaj penis około 10 sekund, następnie przesuń dłoń w kierunku nasady, jakbyś chciała cofnąć nasienie. Gdy silne podniecenie minie, możesz ponownie przystąpić do pieszczot.

Wszystko o kobiecym orgazmie

Na wzmocnienie orgazmu: zaciśnij mięśnie Kegla wokół członka

Mocne mięśnie Kegla u kobiety to warunek, by mężczyzna osiągnął intensywny orgazm. Jeśli chcesz wzmocnisz doznania partnera podczas stosunku, napnij mięśnie Kegla gdy on w ciebie wchodzi. W chwili szczytowania partnera w pozycji klasycznej (lub każdej innej, w której mężczyzna jest na górze), mocno zaciśnij mięśnie Kegla wokół członka i „wciągnij” go do siebie najgłębiej jak potrafisz. Wytrzymaj w uścisku, gdy partner będzie się z ciebie wycofywał. Siłą rzeczy będzie robił to powoli, co przedłuży tylko jego rozkosz.

Czytaj też: Ćwiczenia mięśni Kegla u mężczyzn wzmacniające erekcję

Na wzmocnienie orgazmu: przyciągnij jego biodra

W celu wzmocnienia doznań swoich i partnera, powinnaś mocno zacisnąć mięśnie Kegla wokół członka, gdy unosisz się do góry i rozluźnić je gdy wracasz do pozycji wyjściowej. Twój ruch powinien wyglądać tak, jakbyś chciała wyciągnąć członek i postawić go pionowo tylko za pomocą siły twoich mięśni. Postaraj się różnicować tempo unoszenia, wykonując na przemian serie szybkich i wolnych ruchów. Tuż przed orgazmem partnera, przyciągnij jego biodra ku sobie i mocno wciągnij członek do środka, używając siły mięśni Kegla.

Na wzmocnienie orgazmu: namiętne falowanie

Do tego sposobu przejdź dopiero wtedy, gdy partner jest bliski orgazmu. Poproś go, by wykonywał powolne, głębokie pchnięcia i oddał ci kontrolę nad stosunkiem. Rytmicznie napinaj mięśnie Kegla, gdy penis wchodzi w ciebie i rozluźniaj, gdy się wycofuje. Tuż przed wytryskiem skurcze powinny być maksymalnie szybkie i mocne, tak, aby ruch twoich mięśni przypominał falowanie. Twój partner oszaleje z rozkoszy!

Na wzmocnienie orgazmu: masaż punktu G

Męski punkt G znajduje się w głębi odbytu, na wewnętrznej ściance, około 5 cm od zwieracza. Można go stymulować na dwa sposoby: od zewnątrz – mocno uciskając palcami wgłębienie w kroczu lub przez odbyt – wsadzając palec na głębokość 5 cm i poruszając nim podobnie jak podczas stymulacji punktu G u kobiety (tak jakbyś chciała kogoś przywołać). Pieszczoty punktu G tuż przed orgazmem, znacznie wzmacniają jego intensywność. Weź jednak pod uwagę fakt, że stymulacja punktu G u mężczyzn nie jest zwykłą pieszczotą i niedoświadczonym partnerom może w ogóle nie sprawić przyjemności.

Polecany artykuł:

Jak pieścić penisa ręką?