Naturalny lubrykant: 6 pomysłów na pieszczoty ułatwiające stosunek

2018-01-29 16:03

Zaburzone wydzielanie naturalnych lubrykantów może uniemożliwić odbycie stosunku. Chyba, że znasz sekretne sposoby... Poznaj 6 pomysłów na pieszczoty ułatwiające uprawianie seksu.

Naturalny lubrykant: 6 pomysłów na pieszczoty ułatwiające stosunek
Autor: thinkstockphotos.com Lubrykant to substancja nawilżająca pochwę, zapobiegająca podrażnieniom i otarciom w czasie stosunku

Spis treści

  1. Oto 6 sposobów na lepsze nawilżenie kobiety

Bywa oczywiście i tak, że nawet najbardziej wymyślne pieszczoty partnera nie mogą sprawić, że ona stanie się wystarczająco wilgotna. A wtedy odbycie stosunku może okazać się niemożliwe. Ma to miejsce wówczas, gdy zaburzenia wydzielania soków miłosnych, czyli naturalnych lubrykantów, jest spowodowane chorobami ginekologicznymi, hormonalnymi czy innymi. Zwykle jest jednak tak, że to niewprawność partnera jest przyczyną suchości w pochwie.

Zjawisko tzw. mokrej pochwy należy do podstawowych zjawisk fizjologicznych. Jednak jego pochodzenie wciąż jest mało znane. Fizjologiczne zwilżenie wydzieliną ścian pochwy następuje w wyniku podniecenia seksualnego. Pojawia się, a przynajmniej pojawiać się powinno, już w 10-30 sek. od rozpoczęcia pobudzania seksualnego kobiety, w wyniku działania bodźców seksualnych.

A może to być dotyk, słowa, sam widok partnera itp. No i oczywiście wszystko to, co on robi, aby ją pobudzić. A kiedy mimo wszystko jego działania nie skutkują...

Oto 6 sposobów na lepsze nawilżenie kobiety

1. Przyłóż swoje lekko rozchylone usta do jej warg sromowych. Najpierw przez kilka chwil trzymaj je nieruchomo, jakbyś chciał gorącym oddechem rozgrzać delikatne płatki jej warg. Potem odnajdź językiem jej intymny guziczek, obejmij wargami jego koniuszek i zaciśnij na nim usta. I znowu tak trwaj przez chwilę. A z każda następną chwilą wtulaj się w nią coraz mocniej, rozgniatając jej mniejsze i większe wargi. Jednocześnie czubkiem języka uciskaj jej łechtaczkę, obracając nią na wszystkie strony. A kiedy już poczujesz, że ona robi się wilgotna, naraz oderwij się od niej, a ona w tym momencie powinna wytrysnąć sokami.

Czytaj też:

2. Kiedy pieścisz ją palcami, a ona wciąż nic, choć ciebie już bolą ręce, spróbuj to robić tak: palcem wskazującym rysuj maleńkie ósemki na obszarze między pochwą a odbytem. Co kilka ruchów próbuj delikatnie wsunąć palec do pochwy, tak delikatnie, jakbyś tylko badał grunt. Jeśli ona jest bardzo sucha, nawilżaj sobie palec, najlepiej takim lubrykantem, który nie tylko nawilża, ale też rozgrzewa. Ostatecznie możesz to zrobić przy pomocy własnej śliny, ale efekt może być dużo słabszy.

3. Aromatycznym olejkiem natrzyj wewnętrzną stronę jej ud i wargi sromowe. Co kilka ruchów dmuchaj na olejek, przez co podniesiesz jego temperaturę. Następnie weź, przygotowaną uprzednio pod ręka, kostkę lodu (w jakimś pojemniku) i zmień wrażenia dotykowe, przejeżdżając nią wzdłuż jej szyi, w kierunku sutków i dalej w dół, do pachwin. I zaraz potem nachyl się nad partnerką i poliż ją gorącym językiem, całą jego powierzchnią. Aby twój język stał się jeszcze bardziej gorący, możesz łyknąć nieco gorącej miętowej herbaty. Dlaczego akurat miętowej? Bo mięta sama w sobie ma działanie ochładzające, a kiedy jest w formie gorącego napoju, działa ekscytująco. Zrób jej lodowy szlak.

4. Sięgnij po lody na patyku. Przejedź nimi wzdłuż jej tułowia, przez najbardziej erogenne miejsca, aż do wewnętrznej części ud. Topiące się lody pozostawią na jej ciele przyjemną, słodką wilgoć, która będziesz zlizywać swoim gorącym językiem. A ona, czując tę wilgoć na swoim ciele, zwielokrotnioną o wilgoć twego języka, niewątpliwie zacznie wydzielać własne słodkie soki.

5. Kochaj się z nią pod prysznicem. Ustaw tak wodę, żeby szybko wytworzyła się w kabinie gorąca para. Ogarniająca was zmysłowa wilgoć spowoduje, że i wasze ciała będą jej więcej wytwarzać. Ocierajcie się o siebie mokrymi, gorącymi ciałami, a twoje ręce niech grają na jej wargach sromowych, z których już, już powinny sączyć się miłosne nektary.

Zobacz też:

6. Zastosuj technikę punktowych dotyków. W tym przypadku czubkiem penisa uderzaj w jej guziczek, jakbyś sprawdzał jego wrażliwość. Dobrze, żeby twój członek był już mocno „naoliwiony”, co możesz osiągnąć (jeśli nie jesteś jeszcze odpowiednio podniecony), nawilżając go lubrykantem, oliwką dla dzieci lub czymś wilgotnym. Taki dotyk w połączeniu z wilgocią powinien uruchomić w niej produkcje miłosnych płynów.