Seks pod prysznicem: jak się kochać w łazience

2015-08-03 16:51

Żeby urozmaicić współżycie, nie trzeba opuszczać swojego mieszkania. Nowych ekscytujących miejsc do uprawiania seksu możecie poszukać w domu. Jednym z nich jest łazienka. Seks pod prysznicem można uprawiać na wiele sposobów. Podpowiadamy wam, co możecie jeszcze zrobić, by sprawić sobie większą przyjemność.

Seks pod prysznicem: jak się kochać w łazience
Autor: Thinkstockphotos.com Seks pod prysznicem wymaga większej kreatywności, bo na tak ograniczonej przestrzeni możliwe są tylko niektóre pozycje

Spis treści

  1. Seks w łazience: igraszki na pralce
  2. Seks w łazience: w ciepłym podmuchu
  3. Seks pod prysznicem
  4. Seks pod prysznicem: w strugach wody
Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc. 2 Seksualność

Kaskady wody, spływające po ciałach, parujących olejkami eterycznymi, to prawdziwa rozkosz dla seksu oralnego. Ale seks w łazience stwarza nie tylko takie możliwości. W tym miejscu można się kochać na wiele różnych sposobów, wykorzystując gadżety i urządzenia, nieustępujące tym z sex-shopów.

Seks w łazience: igraszki na pralce

Jednym z nich jest pralka. Możesz na niej zabawiać się sama albo z kochankiem. Jej wibracje dostarczą nieziemskich wrażeń. A kiedy dodasz do tego odpowiednie ruchy ręką, z pewnością czeka cię niejeden dłuuugi orgazm.

Jeśli pralka jest na tyle niska, że możesz swobodnie siąść na jej krawędzi, zrób to. Partner niech stanie przodem do ciebie, między twoimi nogami i wchodzi w ciebie, obejmując cię za biodra. Być może na początku wibracje sprzętu będą go rozpraszać, ale już po chwili na pewno złapie rytm i jego własny sprzęt zacznie też nieźle wibrować.

Seks w łazience: w ciepłym podmuchu

Do waszych igraszek możecie wykorzystać suszarkę do włosów. Włączcie ją na średni nawiew i strumieniem powietrza omiatajcie nawzajem swoje ciała, zaczynając od góry. Możecie sterować nim dowolnie, malując kółka, ósemki itp. W okolicach intymnych zatrzymajcie się na dłużej, ale, uwaga, tu poczynajcie sobie delikatniej. Taki powietrzny masaż suszarką może pobudzić sutki nawet tych kobiet, które zwykle nie reagują na podobne pieszczoty. Ta zabawa stanie się bardziej zmysłowa, gdy będziecie stosować naprzemienne, ciepłe i chłodne pobudzanie.

Ważne

Seks pod prysznicem

Jeśli nie stronicie od eksperymentów z gadżetami, zaopatrzcie się w sex-shopie w jakąś wibrującą wodną zabaweczkę, np. kaczuszkę, rybkę, która będzie rozkosznie pieścić wasze ciała. Zabawki, przeznaczone do szybkich numerków pod prysznicem, są bardzo, bardzo przyjemne...

Seks pod prysznicem: w strugach wody

Słuchawka prysznicowa, choć nie wibruje, też może dostarczyć kosmicznych wrażeń. W końcu niejedna kobieta z pewnością może coś na ten temat powiedzieć, bo masturbowanie się strumieniem wody z prysznica to dość częsty sposób pobudzania. Musicie jednak pamiętać, że woda wypłukuje naturalną kobiecą wilgoć, dlatego albo ograniczcie się do bardziej powierzchownej stymulacji wodą, albo zastosujcie przedtem lubrykant.