Czy istnieje magiczna tabletka na problem z męskością?

2015-03-05 12:25

Badania Brytyjskiego Związku Urologów wykazały, że co 5. mężczyzna chciałby powiększyć swoją męskość. Na rynku dostępne są już środki, które oferują rozwiązanie tego problemu. Jaki wybrać, by zyskać stałe i bezpieczne efekty?

Czy istnieje magiczna tabletka na problem z męskością?
Autor: Thinkstockphotos.com

Według statystyk 79% kobiet uznaje wielkość męskiego przyrodzenia za wyznacznik udanego stosunku. Dlatego mężczyzna, który zaspokaja swoją partnerkę czuje się dumny i spełniony. Stanowisko kobiet jest zrozumiałe – dłuższy członek dociera do najbardziej wrażliwych miejsc dając maksymalną rozkosz ze zbliżenia. Jednak tylko nieliczni mogą pochwalić się zadowalającym rozmiarem. Co z pozostałymi? Z pomocą przychodzą różne techniki powiększania męskości.

Powiększaj stopniowo, ale na stałe
Mężczyzna, który chce dodać sobie kilka centymetrów, ma do wyboru wiele dyskretnych sposobów. Najbardziej skutecznym i najmniej inwazyjnym rozwiązaniem są środki farmakologiczne. Jednak przy ich wyborze trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem: "Na rynku jest coraz więcej preparatów obiecujących powiększenie prącia. Często producenci mamią wizją przedłużenia o 7-8  cm w niecałe 30 dni. Tymczasem wydłużanie członka to proces. Aby był bezpieczny, musi zachodzić stopniowo!" - wyjaśnia Janusz Zając, urolog z 12-letnim doświadczeniem, właściciel prywatnej kliniki urologicznej w Poznaniu.

Metoda skrojona na miarę
Z urologicznego punktu widzenia przedłużenie członka jest w 100% wykonalne, choć czasochłonne. Dlatego mężczyzna, który wybiera domowe powiększenie penisa musi uzbroić się w cierpliwość. Spektakularnych rezultatów nie da się osiągnąć w krótkim czasie. Janusz Zając przestrzega: "Warto zdecydować się na preparat maksymalnie spersonalizowany. To zrozumiałe, że nie każdy powiększy penisa o tę samą ilość centymetrów – to nierealne. Każdy mężczyzna zaczyna przecież kurację mając inną długość i obwód penisa". Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest procentowe zwiększanie członka w stosunku do jego początkowej wielkości. Nic dziwnego, że coraz większą popularność zyskuje produkt, który uwzględnia indywidualne potrzeby mężczyzn.

Naturalnie i kompleksowo
Ilość dodatkowych centymetrów zależy od początkowej wielkości penisa. Na takiej tezie opiera się działanie Penirium. Produkt daje różne efekty finalne, ale są one pewne i stałe. Badacze z Instytutu Urologii Ogólnej przeprowadzili badania na grupie 100 mężczyzn stosujących Penirium:

Czy istnieje magiczna tabletka na problem z męskością?
Autor: Materiały prasowe


Mimo, że rezultaty tych badań są zróżnicowane, to u wszystkich badanych odnotowano wydłużenie i pogrubienie członka proporcjonalne do jego długości wyjściowej. Janusz Zając tłumaczy: "Substancje aktywne zawarte w Penirium sprawiaja, że naczynia krwionośne w penisie zostają rozszerzone ułatwiając przepływ krwi. W efekcie daje to silniejszą i dłuższą erekcję." Kuracja uzależniona od indywidualnych predyspozycji to racjonalne podejście do wydłużania penisa.

Lepiej racjonalnie niż magicznie
To zrozumiałe, że mężczyzna obdarzony dużym przyrodzeniem jest pewny siebie, zwłaszcza w sytuacjach intymnych. Mały członek uniemożliwia mężczyźnie całkowite zaspokojenie kobiety. Przyczyną jest nieodpowiednia stymulacja bodźców, które gwarantują udany stosunek. Na szczęście nieinwazyjne powiększanie penisa jest coraz powszechniejsze. Mężczyźni, którzy rezygnują z szansy zwiększenia członka, podejmują świadomą decyzję. Jak wiadomo – często wiąże się ona ze wstydem i kompleksami. Nie ma magicznych środków, które błyskawicznie powiększą męskie przyrodzenie. Dlatego coraz więcej osób skłania się ku Penirium. "Najważniejsze, by zapamiętać, że tylko naturalne działanie i rozsądne wyniki pomogą zwiększyć długość i obwód penisa. A stąd już krótka droga do fascynującego życia seksualnego" – podsumowuje Janusz Zając.