Majówka Na Bulwarach Wiślanych. Deskorolka, wrotki i spotkania kulturalne

2018-04-27 10:40

W weekend poprzedzający i wieńczący majówkę na odwiedzających Bulwary Wiślane czeka szereg atrakcji sportowych, rozrywkowych i kulturalnych. Wśród nich m. in. spotkanie z Katarzyną Pawlikowską, autorką książki YEStem Kobietą.

 • 28-29 kwietnia 2018 r.
 • W sobotę i niedzielę o godzinie  13.00 zapraszamy na rodzinny spektakl Popey Show, realizowany przez uznanego artystę cyrkowego Mirosława Boguta, na stałe występującego w Parku Rozrywki Jpinek.

  W godzinach popołudniowych będzie okazja do wspólnych ćwiczeń z Nesserem Naji, pochodzącym z Libanu instruktorem tańca, który zachwyci niepowtarzalnym stylem, swobodą ruchu i uśmiechem.

  Show HiDance łączące sport i taniec rozpocznie się na scenie o godzinie 17.00.

 • 5-6 maja 2018 r.
 • W kolejny weekend na odwiedzających Bpwary czeka  szereg atrakcji sportowych, rozrywkowych i kpturalnych.

  Na Bpwarach zagości sport. Od 12.00 do 17.00 przez cały weekend będzie można nauczyć się jazdy na deskorolce klasycznej i fiszce, powstanie strefa do testów deski Surf&Skate, a także szkółka wrotkowa.

  Najmłodsi warszawiacy dowiedzą się, że jazda w kasku nie boli i poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa. A to wszystko pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów ze szkoły Board for Kids i Wrotkarni RollerDisco.

  W sobotę o godzinie 18.00 odbędą się zajęcia Nordic Walking, a o godzinie 19.00 joga przy zachodzie słońca, podczas których będzie możliwość wspólnego ćwiczenia i doskonalenia swoich umiejętności.

  W sobotę  o godz 16 w Bpwarze Literackim odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Pawlikowską, autorką książki  YEStem Kobietą! To opowieść  o kobietach.

  Choć lekko i dowcipnie  napisana, mówi o sprawach ważnych - o tym, jakie są kobiety, o spełnieniu, dystansie do siebie, związkach, przyjaźniach, stylu i kobiecości bez względu na wiek… o tym, że wspaniale jest być kobietą, cieszyć się sobą i akceptować siebie, niczego na siłę nie zmieniając. Spotkanie poprowadzi Tomasz Sobierajski.

  6 maja 2018 roku na Bpwarach Wiślanych rozpocznie swoją działalność galeria, w której  gdzie obywać się będzie wiele wystaw i spotkań z artystami oraz osobistościami ze świata kptury, literatury i mediów.

  Wybranym wystawom towarzyszyć będą warsztaty dla rodzin z zakresu sztuki, designu i szeroko pojętej kptury.

  Przez całą majówkę zapraszamy na animacje dla dzieci prowadzone pod okiem doświadczonych animatorów Parku Rozrywki Jpinek, którzy przygotowali wiele kreatywnych zabaw i atrakcji sportowych.

  Czy artykuł był przydatny?
  Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.