Czy grozi ci nerwica? Rozwiąż darmowy test online i sprawdź

Czy grozi mi nerwica?
Autor: Getty Images

Nerwica to przypadłość związana przede wszystkim z lękiem. Źródłem tego zaburzenia są konflikty wewnętrzne, które przez dłuższy czas pozostają bez rozwiązania. Według statystyk, na nerwicę może cierpieć aż 8 milionów Polaków! Te dane są bardzo niepokojące. Rozwiąż nasz darmowy test online i sprawdź, czy masz skłonności do zachorowania na nerwicę.

Nerwica natręctw: przyczyny i objawy

Zaburzenia nerwicowe nazywane są chorobą duszy, lecz niestety cierpi przez nie także nasze ciało. Nie należy ich bagatelizować, ponieważ nieleczone mogą wywołać poważne szkody dla zdrowia. 

Nerwica to zaburzenie lękowe, które polega na tym, że niektóre sytuacje wywołują u osób chorych irracjonalny lęk. Do zdiagnozowania tej choroby konieczna jest obserwacja objawów psychicznych i fizycznych.

Zaburzenia nerwicowe stanowią poważny problemem, który należy leczyć. W obecnych czasach pojęcie "nerwica" jest nadużywane, ale jeśli faktycznie ono występuje, to należy sięgnąć po pomoc. 

Rozwiąż darmowy, krótki test online i sprawdź, czy przejawiasz predyspozycje do rozwoju nerwicy. Pamiętaj, że wynik testu nie jest jednoznaczny z diagnozą, a jego jedynym celem jest naświetlenie ewentualnego problemu i wskazanie drogi.

Nic nie zastąpi fachowej porady w gabinecie specjalisty. 

Polecany artykuł:

Nerwica - rodzaje nerwic
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.