Kamasutra ekstremalna, czyli pozycje dla odważnych

2016-03-04 11:04

Trudne technicznie lecz dostarczające wyjątkowych wrażeń – ekstremalne pozycje Kamasutry dla doświadczonych par, lubiących eksperymenty. Przełamcie nudę w sypialni i spróbujcie seksu w niecodziennych układach. Mocne doznania gwarantowane!

Kamasutra ekstremalna. Pozycje dla odważnych
Autor: thinkstockphotos.com Pozycje Kamasutry dla zaawansowanych

Spis treści

  1. Kamasutra zaawansowana: Stoliczek
  2. Kamasutra zaawansowana: Skrzydła Wiatraka
  3. Kamasutra zaawansowana: Amazonka
  4. Kamasutra zaawansowana: Łuk
  5. Kamasutra zaawansowana: Ognisty węzeł
  6. Kamasutra zaawansowana: Nożyce
  7. Kamasutra zaawansowana: Kokardka
  8. Kamasutra zaawansowana: Kałamarnica

Kamasutra zaawansowana: Stoliczek

To jedna z najtrudniejszych pozycji Kamasutry, wymagająca od obojga kochanków doskonałej wytrzymałości. Szczególnie duży wysiłek w tym układzie czeka mężczyznę, ponieważ przez cały czas będzie miał napięte mięśnie brzucha, ud i ramion oraz będzie musiał udźwignąć ciężar ciała partnerki. Poza tym musi pogodzić się z tym, że w tej pozycji główne skrzypce gra kobieta i to od niej będzie w dużej mierze zależało tempo zbliżenia.

Pozycja Stoliczek wygląda następująco: partner unosi tułów wspierając się na wyprostowanych ramionach i ugiętych w kolanach nogach. Powinien przyjąć pozycję stolika. Partnerka siada na nim okrakiem, przenosząc jednak większy ciężar na nogi, tak aby zbytnio nie przeciążać partnera. Ręce opiera na jego piersiach. Stosunek polega na wykonywaniu przez kobietę ruchu góra-dół lub w przód i w tył. Gdy partnerka się zmęczy, partner może sam wykonywać ruchy miednicą. Pozycja stoliczek jest dość męcząca, ale bardzo zmysłowa i co najważniejsze - utrudniająca partnerowi drogę do orgazmu.

Kamasutra zaawansowana: Skrzydła Wiatraka

Idealna pozycja dla par lubiących eksperymentować w sypialni. Układ o nazwie Skrzydła Wiatraka, jak mało który, umożliwia głęboką penetrację i stymulację różnych punktów erogennych partnera, m.in. krocza, jader i punktu G. Dodatkowo, partnerka ma możliwość zmieniania kąta penetracji, rozszerzając lub zwierając uda. Może także ocierać się łechtaczką o kość łonową partnera. Pozycja nie wymaga od kochanków nadzwyczajnej kondycji ale na pewno przyda się trochę sprytu i dobrej koordynacji ruchowej.

W pozycji Skrzydła Wiatraka kobieta leży na plecach z lekko rozchylonymi nogami. Partner kładzie się na nią, z twarzą skierowaną w stronie jej nóg (podobnie jak w pozycji 69). Penetracja może na początku sprawiać problemy, ponieważ mężczyzna musi wykonywać posuwiste ruchy w tył. Kobieta może jednak ułatwić mu wejście, ustawiając miednicę pionowo.

Kamasutra zaawansowana: Amazonka

Odważna i wymagająca pozycja dla par lubiących niecodzienne doznania. W tym układzie rządzi kobieta. Jak prawdziwa amazonka, władczo dosiada swojego „rumaka” i zaczyna dziką jazdę. W tej roli najlepiej sprawdzą się kobiety pewne swojego ciała i lubiące dominować nad mężczyzną, a do tego silne fizycznie i wysportowane. Mężczyzna w tym układzie całkowicie poddaje się woli partnerki. Kładzie się na łóżku i przyciąga kolana do klatki piersiowej. Partnerka siada okrakiem na jego pośladkach i przytrzymuje mu stopy. Wykonuje ruch wznosząco-opadający, partner może dodatkowo pieścić jej piersi. Kobieta sama wyznacza głębokość penetracji i tempo stosunku, dzięki czemu może skutecznie kontrolować reakcje partnera. Pozycja jest dość niewygodna i męcząca, zwłaszcza dla partnera, ale za to skuteczna jeśli chodzi o opóźnianie orgazmu.

Czytaj również: Jak uprawiać seks w wannie?

Kamasutra zaawansowana: Łuk

Kobieta kładzie się na plecach, unosi wysoko złączone nogi i przyciąga kolana jak najbliżej brzucha. Jej uniesione do góry pośladki tworzą coś w rodzaju siedziska, na które położy się zaraz partner. Mężczyzna spoczywa prostopadle do niej i opiera się rękami i nogami. Jego ciało tworzy łuk.

Pozycja zapewnia partnerce głęboką penetrację i zupełnie niezwykły kąt penetracji (penis wnika w poprzek pochwy). Niestety nie daje możliwości pobudzania innych stref poza pochwą/odbytem. Partnerzy są wyizolowani, nie widzą swoich ciał. Na dłuższa metę pozycja może być męcząca dla kobiety, zwłaszcza gdy partner jest o wiele cięższy od niej.

Kamasutra zaawansowana: Ognisty węzeł

Trudna i dość niewygodna pozycja, lecz dostarczająca niecodziennych wrażeń. Kobieta kładzie się na plecach i unosi ugiętą w kolanie nogę. Partner kładzie się w poprzek pomiędzy jej nogami. Oboje stykają się tylko strefami genitalnymi. W tym układzie kobieta pozostaje bierna, lecz może decydować o kącie penetracji. Nie jest to pozycja wymagająca nadzwyczajnej kondycji, lecz wymagająca sprytu i doskonałej techniki ruchów. Zdecydowanie lepiej poradzą sobie w niej partnerzy z długim przyrodzeniem. Pozycja nie nadaje się niestety na dłuższe sesje miłosne, ponieważ przygnieciona noga partnerki szybko cierpnie.

Kamasutra zaawansowana: Nożyce

Ciała w tym układzie tworzą literę X. Partner siada z wyprostowanymi nogami i unosi się na wyprostowanych rękach. Kobieta dosiada go tyłem do jego twarzy, orostując nogi i podpierając się na wyprostowanych rękach. Pozycja zapewnia penetrację pod kątem sprzyjającym pobudzaniu punktu G, dzięki temu może dostarczać silnych doznań kobiecie.

Partnerka może dowolnie sterować stosunkiem – wyznaczać tempo i głębokość pchnięć. Pozycja jest jednak mało wygodna dla obojga partnerów, dlatego nie nadaje się na dłuższy seks. Kochankowie nie mają także możliwości pieszczenia swoich ciał ani obserwowania swoich reakcji.

Kamasutra zaawansowana: Kokardka

Układ ciał w tej pozycji jest po prostu zjawiskowy! Kochankowie kładą się na plecach. Partner rozchyla nogi, kobieta wsuwa się pomiędzy nie i inicjuje stosunek. Partner krzyżuje nogi, tworząc klin dla nóg partnerki. Ze względu na leżącą pozycję obojga partnerów, stosunek przebiega wolno i wymaga od obojga sporego wysiłku. Partnerzy nie widzą siebie ani nie mają możliwości pieszczenia swoich ciał. Aby stosunek się udał, partnerzy powinni wykazać dobrą koordynację oraz znakomitą znajomość rytmu swoich ciał. Układ polecany jest doświadczonym parom, lubiącym długo rozkoszować się seksem.

Kamasutra zaawansowana: Kałamarnica

Kobieta kładzie się na plecach, przyciska kolana do piersi i prostuje łydki. Partner wchodzi w nią, kładąc się do niej tyłem i podpierając tułów na wyprostowanych rękach i kolanach. Ponieważ to partner ma możliwość jakiegokolwiek ruchu, to on wyznacza tempo i głębokość penetracji. Pozycja umożliwia niezwykle głębokie wniknięcie w partnerkę i silne pobudzanie tylnej ściany pochwy. Układ jest jednak dość męczący dla kobiety, która cały czas przyciska nogi do piersi. Minusem jest też znaczne oddalenie partnerów, brak możliwości pieszczenia innych czułych punktów i wzajemnej obserwacji.