Gadżety erotyczne

Okazuje się, że używanie zabawek erotycznych może nieść korzyści wykraczające poza samozadowolenie kobiet. Odkrycia pojawiły się po przeglądzie badań nad korzystaniem z wibratorów i ich wpływem na zdrowie kobiet. Eksperci nie mają wątpliwości, że wibratory mogą pomóc w leczeniu niektórych przypadłości. Jakich?
Kulki gejszy (waginalne) to nie tylko gadżet erotyczny, który urozmaica życie intymne. Kulki gejszy, dzięki temu, że ćwiczą mięśnie Kegla, ułatwiają poród, przyspieszają dojście do formy po urodzeniu dziecka, a także są pomocne przy nietrzymaniu moczu, dlatego polecają je ginekolodzy i urolodzy. Sprawdź, jak używa się kulek gejszy i zobacz przegląd kulek metalowych, biofeedbackowych i grawitacyjnych.
Pierścień erekcyjny to gadżet erotyczny, który służy wydłużeniu erekcji. Choć przeznaczony jest dla mężczyzn, wzmacnia seksualne doznania obojga partnerów, zwłaszcza jeśli posiada element stymulujący łechtaczkę. Przeczytaj, jak właściwie dobrać pierścień erekcyjny i jakie modele są dostępne na rynku.
Zabawki erotyczne kupujemy coraz chętniej. Zaczynamy je traktować jako sposób na urozmaicenie życia seksualnego, a nie produkty, których kupowania trzeba się wstydzić. Nic dziwnego, że i na rynku zwiększa się liczba i różnorodność zabawek erotycznych, w użyciu których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Zapoznaj się z naszym rankingiem najlepszych gadżetów urozmaicających życie seksualne.
Sztuczna pochwa to gadżet będący w asortymencie wielu sklepów erotycznych. Sztuczna pochwa nie musi jednak służyć tylko do masturbacji – w ostatnich latach naukowcom udało się wyhodować sztuczną pochwę z komórek pobranych od dawczyń, które cierpiały na zespół MRKH oznaczający brak lub niedorozwój pochwy i macicy.
Wibrator to nie tylko gadżet służący osiąganiu rozkoszy w pojedynkę. Może stanowić ciekawe urozmaicenie zabaw z twoim partnerem. Na rynku znajdziesz ogromny wybór wibratorów: łechtaczkowe, analne, dla par, wibratory typu króliczek lub te bardzo realistyczne. Sprawdź, jak używać wibratora, aby uzyskać maksimum przyjemności.
Kulki analne przeznaczone są do stymulacji odbytu i mogą stanowić ciekawe urozmaicenie gry wstępnej lub klasycznego seksu. Kulki analne są zwykle nieco mniejsze niż kulki gejszy (waginalne) i występują w kilku rodzajach: mogą być zrobione z silikonu, plastiku, metalu, być połączone na stałe lub przywiązane do sznurka. Sprawdź, jak używać kulek analnych, aby uzyskać maksimum przyjemności.
Zabawki erotyczne mają dostarczać przyjemności, jednak korzystając z niektórych gadżetów bardzo łatwo przekroczyć granicę między rozkoszą a bólem... Sprawdź, które zabawki dla dorosłych mogą być niebezpieczne i jak ich używać, żeby nie zrobić sobie krzywdy.
Wzrost zainteresowania zabawkami z sex shopu rośnie u nas z roku na rok. To już nie jest temat tabu. Gadżety erotyczne przełamują rutynę w łóżku i zwiększają przyjemność, przydają się też osobom samotnym, nieuprawiającym seksu. Warto się nimi zainteresować. Do wyboru masz wibratory, kulki gejszy, sztuczne penisy, kajdanki i wiele innych.
Wibrator, czyli najpopularniejszy erotyczny gadżet na świecie, ma ponad stuletnią historię. Został wynaleziony jeszcze przed odkurzaczem, by relaksować XIX-wieczne mieszczanki. Czego jeszcze nie wiesz o wibratorze? Poznaj zaskakujące fakty na jego temat.