61-latka założyła sklep erotyczny dla seniorów. Udowadnia, że seksualność nie zna wieku

2022-12-09 15:02

Seksualność osób starszych jest tematem tabu. 61-letnia Suzanne Noble postanowiła walczyć z tym przekonaniem poprzez uświadamianie ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie tylko. Jest też właścicielką sklepu "Sunset Satisfation", w którym osoby po pięćdziesiątce mogą kupić gadżety erotyczne. Jej działalność wzbudza ogromne zainteresowanie wśród internautów.

Para w podeszłym wieku okazuje sobie czułość
Autor: Getty Images 61-latka założyła sklep erotyczny dla seniorów. Udowadnia, że seksualność nie zna wieku

Większość młodych ludzi twierdzi, że seniorzy są niezainteresowani seksem. Opierają swoje opinie na krążących stereotypach, iż osoby w podeszłym wieku są aseksualne i pozbawione satysfakcjonującego życia intymnego. Z tym błędnym przekonaniem nie zgadza się 61-letnia Suzanne Noble, mama dwójki dzieci z Londynu. Wpadła na genialny pomysł i zaczęła wraz ze swoim mężem nagrywać podcast poruszający zagadnienie seksualności osób po pięćdziesiątce. To zmotywowało ją do poszerzenia dotychczasowej działalności.

Zdrowo Odpytani: Swinging, kobiecy wytrysk, BDSM . Sprawdziliśmy, czego Polacy szukają w sieci

Sprzedaje gadżety erotyczne dla seniorów

Miesiąc temu kobieta otworzyła internetowy sklep erotyczny "Sunset Satisfation" z akcesoriami dla seniorów. Stał się prawdziwym hitem, a produkty, jakie w nim oferuje, cieszą się dużym zainteresowaniem. W ciągu 30 dni zrealizowała mnóstwo zamówień i zebrała same pozytywne opinie klientów.

"Staramy się nie przytłaczać ludzi dużą liczbą produktów. Wiele sex-shopów ma tak wiele rzeczy, że ludzie nie wiedzą, od czego zacząć" - powiedziała 61-latka w wywiadzie dla brytyjskiego portalu "The Mirror". Wyznała też, że jakiś czas temu sama szukała  zabawek erotycznych i była przytłoczona ich ilością i tym, że wiele z nich przyniosło za bardzo intensywne doznania.

Seksualność nie zanika wraz z wiekiem

Suzanne działa również prężnie w mediach społecznościowych, szczególnie na popularnej platformie multimedialnej TikTok. Jej profil śledzi już ponad 50 tys. osób. Na swoim kanale regularnie udostępnia filmiki, na których wraz z mężem zdradza tajniki życia seksualnego u dojrzałych osób. Wspólnie podkreślają, że jesień życia wcale nie musi być pozbawiona intymnej przyjemności. 

61-latka zachęca grono swoich fanów do sięgania po książki poświęcone tematyce seksualnej, z których można dowiedzieć się, jak prowadzić udane życie erotyczne na emeryturze. Suzanne zapoznała się z tą literaturą i uważa, że wciąż warto czerpać wiedzę o seksie z rzetelnych źródeł.

Jej obserwatorzy, jak i klienci są zachwyceni tym, co robi i cieszą się, że w końcu ktoś sprostał zadaniu i walczy z tabu wokół życia seksualnego u seniorów. W komentarzach internauci też piszą, że są zadowoleni z oferty sklepu internetowego "Sunset Satisfation". Akcesoria i produkty erotyczne, które oferuje Suzanne, są sposobem na ożywienie związku, ale także na poznanie własnego ciała.