Pompka do penisa - pompki erekcyjne do powiekszania penisa - jak działają?

2019-03-04 15:44

Pompka do penisa to jeden ze sposobów powiększania penisa. Pompki erekcyjne dają niemal natychmiastowe efekty, ale pod jednym warunkiem – muszą być stosowane ściśle według zaleceń i wyprodukowane przez sprawdzonych producentów. Mają szerokie zastosowanie wśród mężczyzn po przebytych urazach zdrowotnych oraz z problemami z erekcją. Poznaj skuteczność pompek do penisa oraz dowiedz się więcej na temat skutków ubocznych ich stosowania.

Pompka do penisa - pompki erekcyjne do powiekszania penisa - jak działają?
Autor: Getty Images Pompki powiększające penisa, dzięki wytwarzanemu ciśnieniu na członku wspomagają lub zastępują naturalne procesy biologiczne.

Spis treści

 1. Pompka do penisa - jak działa?
 2. Pompka do penisa - z czego się składa?
 3. Pompka do penisa - rodzaje pompek
 4. Pompka do penisa - jaka jest ich skuteczność?
 5. Pompka do penisa - opinie
 6. Pompka do penisa - cena
 7. Pompka do penisa - skutki uboczne

Pompki powiększające penisa są dostępne na rynku już od 1911 roku! Pompki do penisa mają swoje zastosowanie wśród mężczyzn z niedowładem kończyn, biologicznymi problemami z erekcją, zaburzeniami psychicznymi na tle seksualnym oraz z naturalnie małym prąciem.

Pompki erekcyjne działają za zasadzie zasysania i powodują dodatkowe przekrwienie członka, co doskonale wpływa na powiększenie penisa w obwodzie. Ze wszystkich naturalnych sposobów powiększania penisa pompki zdają się być najefektywniejszą i najszybszą metodą. Jednak czy pompki powiększające penisa dają stały efekt bez jakichkolwiek skutków ubocznych? Sprawdźmy!

Pompka do penisa - jak działa?

Pompki do penisa działają na zasadzie zasysania, która powoduje szybsze napłynięcie znacznie większej ilości krwi do penisa, niż ma to miejsce podczas naturalnej erekcji.

Problemy z erekcją - co robić, gdy podczas stosunku zanika wzwód

Pompki powiększające penisa mają wpływ na zwiększenie rozszerzalności tkanki ciał jamistych męskiego członka.

Dzięki regularnemu stosowaniu pompek do penisa ciała jamiste w członku stają się silniejsze, a powiększenie penisa może utrzymać się znacznie dłużej. U zdrowego mężczyzny sygnał do napływu krwi do penisa daje mózg, kiedy mężczyzna jest podniecony. Wtedy jego narząd rozrodczy na skutek bodźców erotycznych twardnieje i zwiększa swoją objętość.

Pompki powiększające penisa, dzięki wytwarzanemu ciśnieniu na członku wspomagają lub zastępują naturalne procesy biologiczne.

Pompka do penisa - z czego się składa?

Budowa pompek do penisa jest bardzo prosta. Pompki te składają się właściwie z dwóch elementów: cylindra i mechanizmu do pompowania.

Cylinder to rura wykonana ze specjalnego tworzywa sztucznego, w którą wkładamy członka. Cylinder jest bezpośrednio połączony z pompką, która służy jako mechanizm do pompowania. Może być on zaprojektowany w formie gruszki lub pistoletu, których używamy samodzielnie. W droższych modelach pompki erekcyjne będą zawierały elektryczny mechanizm, który może być także sterowany elektronicznie bez naszej bezpośredniej ingerencji.

Rozmiary penisa

Rozmiar penisa różni się w zależności od tego, czy penis jest w stanie spoczynku, czy w stanie erekcji. Na rozmiar penisa wpływa także wiek oraz pochodzenie mężczyzny. Średni rozmiar penisa przeciętnego Europejczyka waha się od 15 cm do 17 cm, ale są to jedynie umowne dane, ponieważ rozmiary członków były deklarowane przez samych badanych podczas badań Instytutu Kinseya.

Rozmiar penisa można określić za pomocą poniższej klasyfikacji.

 • penis w spoczynku:

bardzo mały – poniżej 4,5 cmmały – 4,5-7 cmśredni – 7,1- 9 cmduży – 9,1 cm – 11, 9 cmbardzo duży – powyżej 12 cm

 • penis w stanie wzwodu:

bardzo mały – poniżej 9 cmmały – 9-12,5 cmśredni – 12,6-15,5 cmduży – 15,6-18 cmbardzo duży – powyżej 18 cm

Pompka do penisa - rodzaje pompek

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pompek powiększających penisa, ale prym wiodą dwa typy: pompki próżniowe i pompki wodne.

 • Pompki próżniowe – działają na zasadzie odsysania powietrza, które znajduje się wewnątrz cylindra. To sprawia, że w środku wytwarza się odpowiednie podciśnienie, które wpływa na rozrost tkanek jamistych członka i wpływa na zwiększenie obwodu penisa.
Pompka do penisa - pompki erekcyjne do powiekszania penisa - jak działają?
Autor: Getty Images Próżniowa pompka do powiekszania penisa
 • Pompki wodne – pompka wodna działa na podstawie tego samego mechanizmu zasysania, co pompka próżniowa. Różnica polega na tym, że w tym przypadku do powiększenia penisa wykorzystuje się ciśnienie wody. Pompki wodne są zaprojektowane tak, aby móc korzystać z nich również w wannie lub podczas prysznica. Są także dużo bezpieczniejsze w użyciu, ponieważ zapobiegają bolesnym otarciom i uczuciu przesuszenia.

Pompka do penisa - jaka jest ich skuteczność?

Pompki do penisa, tak zwane pompki erekcyjne, to najpopularniejszy naturalny sposób na powiększenie penisa. Pompki mają nie tylko wpływ na powiększenie penisa w obwodzie, ale także mądrze używane wspierają i wspomagają naturalną erekcję u mężczyzny. Każdy model i rodzaj pompki do penisa ma ściśle określone wytyczne stosowania. Jeśli nie będziemy się do nich stosować, skuteczność pompki erekcyjnej nie będzie zadowalająca.

Przyjmuje się, że ćwiczenia z pompką do penisa należy wykonywać codziennie przez około 15 minut.

Efekt powiększenia penisa utrzymuje się zazwyczaj około godzinę po użyciu sprzętu, ale to również uzależnione jest od modelu danej pompki. Niektóre będą działać jedynie doraźnie, ale dobrej jakości pompki erekcyjne mogą przynieść nieco trwalsze efekty, szczególnie jeśli będziemy używać ich regularnie i dbać o systematyczność.

Powiększenie i pogrubienie penisa - jak przebiega zabieg?

Pompka do penisa - opinie

Opinie mężczyzn używających pompek powiększających penisa są podzielone: jednym pomagają, innym nie. Efekty i skuteczność pompek erekcyjnych zależy od wielu czynników. Skuteczność pompki do penisa jest uzależniona między innymi od jej szczelności, ciśnienia, jakie potrafi wygenerować, dobrej kontroli parametrów poprzez wbudowany manometr oraz biologicznych predyspozycji organizmu.

Producenci dobrej jakości pompek do penisów obiecują zadowalające efekty po około 2 miesiącach regularnego stosowania. Wówczas jest szansa na zwiększenie wielkości penisa o około 2 centymetry.

Pompka do penisa - cena

Ceny pompek powiększających penisa są bardzo różne . Najtańsze pompki kosztują nawet 20 zł, ale jakość ich wykonania z pewnością nie jest najlepsza. Najwięcej modeli pompek do penisa znajdziemy w granicach 40-100 złotych i to też nie jest cena, która będzie świadczyła o dobrej jakości sprzętu i bezpieczeństwie użytkowania.

Przed zakupem pompki do penisa trzeba upewnić się, że dany model zawiera odpowiednie atesty, które będą świadczyć o bezpieczeństwie użytkowania i materiałach, których użyto do wyprodukowania pompki.

Wysokiej jakości pompki możemy zakupić już od 200 złotych wzwyż, a niektóre pompki erekcyjne kosztują nawet 600 złotych! Jednak warto zainwestować więcej pieniędzy w tego typu sprzęt, ponieważ chodzi tu przede wszystkim o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Na rynku dostępne są także całe zestawy do powiększania penisa, a ich cena sięga zazwyczaj około 800 złotych wzwyż.

Przed zakupem pompki do penisa trzeba upewnić się, że dany model zawiera odpowiednie atesty, które będą świadczyć o bezpieczeństwie użytkowania i materiałach, których użyto do wyprodukowania danej pompki powiększającej penisa. Dobrej jakości pompka do penisa powinna posiadać także certyfikaty bezpieczeństwa. Przez kupnem pompki powiększającej obwód penisa warto także sprawdzić istnienie producenta danego modelu oraz przeczytać wartościowe opinie na temat produktów, które oferuje.

Pompka do penisa - skutki uboczne

Większość urologów jest zdania, że naturalne sposoby powiększania penisa są bezpieczne, ale pod warunkiem, że wiemy jak prawidłowo z nich korzystać. Jednak używanie pompek do penisa to wciąż kontrowersyjny temat, a lekarze urolodzy i seksuolodzy zalecają stosowanie pompek erekcyjnych jedynie w skrajnych przypadkach i po profesjonalnej konsultacji medycznej. Odradza się kupowania i korzystania z pompek powiększających penisa bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Pompki powiększające penisa w obwodzie, zwłaszcza te próżniowe, mogą podrażniać penisa i powodować opuchliznę.

Specjaliści są zdania, że długotrwałe i inwazyjne ingerowanie w naturę może powodować późniejsze problemy z erekcją, a także na stałe uzależnić mężczyznę od używania pompek do penisa. Pompki powiększające penisa w obwodzie, zwłaszcza te próżniowe, mogą podrażniać penisa i powodować opuchliznę.

Nieumiejętne stosowanie pompek erekcyjnych i szczególnie tych źle skonstruowanych, może powodować także ból i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego tak ważny jest zakup sprawdzonego i profesjonalnego sprzętu, jeśli już decydujemy się na korzystanie z naturalnych sposobów powiększających penisa.

Co więcej, pompki do penisa mogą trwale osłabić elastyczne elementy członka i zaburzyć naturalną erekcję. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do rozerwania naczyń krwionośnych w penisie, a nadmiernie rozciągnięcie prącia może je na stałe upośledzić.