Wakacyjny horoskop zdrowotny i... miłosny! Co cię czeka latem?

2020-07-13 18:54

Co twój znak zodiaku mówi o twoich wakacjach? Jak je spędzić, żeby nie zachorować? Na co uważać? A może czeka cię miłosne zauroczenie?

Horoskop
Autor: autor

Spis treści

 1. Baran (21 III - 20 IV)
 2. Byk (21 IV - 20 V)
 3. Bliźnięta (21 V - 20 VI)
 4. Rak (21 VI - 22 VII)
 5. Lew (23 VII - 23 VIII)
 6. Panna (24 VIII - 23 IX)
 7. Waga (24 IX - 23 X)
 8. Skorpion (24 X - 22 XI)
 9. Strzelec (23 X - 21 XII)
 10. Koziorożec (22 XII - 20 I)
 11. Wodnik (21 I - 19 II)
 12. Ryby (20 II - 20 III)

Baran (21 III - 20 IV)

Barana czekają cudowne wakacje, pełne radości, słońca i spokoju. Jeśli planujesz wyjazdy na lipiec lub sierpień - nie odwołuj ich. Będą udane, a przy okazji poznasz wielu wspaniałych ludzi. Na twojej drodze same wakacyjne sukcesy. Uważaj jednak na końcówkę sierpnia, bo (być może przez klimatyzację) lekko się przeziębisz. Zadbaj o siebie, a szybko wrócisz do formy! 

Baranom może przeszkadzać niskie ciśnienie w okresie burzowym. Wtedy najlepiej po prostu się zdrzemnąć. Kawa może nie pomóc. Polecamy: Sposoby na nadmierną senność

Byk (21 IV - 20 V)

Byk również może spokojnie patrzeć w przyszłość i szaleć w wakacje. Będzie zdrowy (jak byk!) i zadowolony z wyjazdów. Będą spokojne, rodzinne. Byka w wakacje otaczać będą nowe osoby. Ważne, żeby się nie bał i próbował - bo być może pozna kogoś, kim będzie bardzo zainteresowany. Podsumowując byki również powinny wyjeżdżać jak najwięcej i najczęściej.

Czytaj też: Miłość: co jest potrzebne do ZAKOCHANIA

Bliźnięta (21 V - 20 VI)

Na horyzoncie problemy! Uważaj, żeby się nie spóźnić na ważne spotkanie - od tego zależeć będzie, czy będziesz mieć udane wakacje! Możesz nie zdążyć na wymarzoną wycieczkę. Dlatego ostrzegamy - nie spóźniaj się. I uważaj na to co jesz, gwiazdy mówią, że możesz mieć problemy z trawieniem. A nie chcesz chyba zgagi na romantycznej randce?

Zdrowotnie będzie dobrze, podobnie w związku - bliźnięta nie będą narzekać na ilość adoratorów, przelotne flirty i krótkie romanse. Szykują się udane wakacje...

Polecamy: Seks w samochodzie - najlepsze pozycje na seks w samochodzie

Rak (21 VI - 22 VII)

Przed rakiem rewolucje, na których straży stoi planeta Jowisz. W końcu w wakacje uporządkujesz wszystkie sprawy, pozbędziesz się niechcianych znajomości, ale nie spędzisz wakacji na wyjazdach. Raki będą ostrożne i dobrze. Wyjazdy będą zaplanowane, dopięte na ostatni guzik. 

Nie będzie niestety miłosnych uniesień, ale za to zdrowotnie będzie bardzo stabilnie.

Lew (23 VII - 23 VIII)

Samotne lwy zajmą się raczej własnym rozwojem i pracą, natomiast dla lwów w związku nie będzie zaskoczeń i niespodzianek. Wszystko pozostanie tak, jak było. Lwy, które mają problem w związku nie rozwiążą go w te wakacje, ale nie będą też szukać miłosnych uniesień na boku. Dla lwów te wakacje będą stabilne i pracowite. Lepiej uważaj też na klimatyzację i otwarte szyby w aucie. Wygląda na to, że możesz się przeziębić.

Panna (24 VIII - 23 IX)

Gwiazdy mówią jasno, że panna odświeży stare znajomości. Niestety miesiąc lipiec ma być niestabilny emocjonalnie. Za to sierpień będzie spokojny i pełen bliskości. Panny w związkach mogą mieć problemy, jednak szczera rozmowa powinna je załatwić. 

A problemy ze skórą załatwi zdrowa i zbilansowana dieta. Do dzieła!

Waga (24 IX - 23 X)

Wagi będą w wakacje na emocjonalnie huśtawce. Lepiej więc poczekać z poważnymi decyzjami. Zdrowotnie wagi czekają poważne zmiany - szybko zorientujesz się, że musisz zdrowiej się odżywiać i zrzucić kilka kilogramów. W wakacje postaw na rowerowe wyprawy - gwiazdy sprzyjają krótkim wyjazdom.

Skorpion (24 X - 22 XI)

Skorpiona czekają miłosne uniesienia. Będzie zadowolony, choć dokuczać mu będzie alergia. Uwaga także na oparzenia słoneczne. Jeśli się przypieczesz, to pamiętaj, aby zadbać o skórę. Warto także pokazać pieprzyki dermatologowi. Skorpionom, poza katarem, dokuczać mogą zatoki oraz nawracające zaparcia. Dlatego wprowadź do diety błonnik.

Strzelec (23 X - 21 XII)

Strzelec będzie zadowolony ze swojego życia i zdrowia. Nie czekają go wielkie wyprawy w nieznane, raczej spokojne wyjazdy w gronie najbliższych. Uważaj na owady - zwłaszcza kleszcze. Stosuj repelenty przed wyjściem do lasu. 

Polecamy: Bezpieczne sposoby na komary, meszki i kleszcze, gdy jesteś w ciąży

Koziorożec (22 XII - 20 I)

Czekają cię spokojne i wymarzone wakacje. W końcu odetchniesz - nie rezygnuj z wakacyjnych planów, chociaż obawiasz się koronawirusa. Wszystko będzie dobrze, a ty w końcu wygrzejesz się na słońcu. Zdaj się na innych, zaufaj partnerowi. Jeśli chodzi o miłość - konstans. 

Wodnik (21 I - 19 II)

Tylko spokój cię uratuje! Dlatego rozważ wszystkie za i przeciw zanim podejmiesz poważne decyzje. Lepiej zaufaj temu, co znasz. Wyjazdy? Będą udane, ale nie poznasz nikogo, kto zawróciłby ci w głowie. Skup się na zdrowym odżywianiu, ostatnio chyba je zaniedbałaś, prawda?

Ryby (20 II - 20 III)

Ryby w wakacje będą bawić się dobrze. Gwiazdy zakładają, że poznasz kogoś nad wodą, więc jeśli nigdzie nie wyjeżdżasz, to idź na basen. Może to sprawić, że zakochasz się w kimś, kto zostanie w twoim życiu na dłużej.