Zbliża się prestiżowe wydarzenie Impact’23. Wśród gości Natalie Portman

2023-04-27 12:19

Już wkrótce w Polsce odbędzie się najważniejsze wydarzenie technologiczno-gospodarcze w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoją obecnością na kongresie Impact’23 zaszczyci wielu rozpoznawalnych mówców w kraju i na świecie, m.in. ekonomista i filozof Nassim Nicholas Taleb oraz amerykańska aktorka Natalie Portman.

Impact
Autor: Materiały prasowe Zbliża się prestiżowe wydarzenie Impact’23. Wśród gości Natalie Portman

Prestiżowe wydarzenie technologiczno-gospodarcze Impact'23 w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w dniach 10 i 11 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W kongresie weźmie udział ponad 500 niezwykłych mówców z Polski i z zagranicy, którzy podzielą się swoimi opiniami w ramach 21 obszarów tematycznych, na siedmiu scenach MTP. Obok dobrze znanych z poprzednich wydarzeń tematów wiosną 2023 r. zadebiutują: Future Societies, Sustainable Fashion i Foodtech.

Specjalnym gościem tegorocznej edycji będzie profesor Uniwersytetu Nowojorskiego (NYU) Nassim Nicholas Taleb, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych pisarzy i najbardziej poczytnych ekonomistów na świecie. Jest także autorem bestsellerowej książki "Czarny Łabędź". Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem". Tłumaczy w niej świat nieznany, przypadkowy, dowodząc też jego nieszablonowości i nieprzewidywalności.

Wśród cenionych mówców będzie również amerykańska aktorka, reżyserka i scenarzystka Natalie Portman, która otrzymała Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za kreację baleriny Niny w filmie "Czarny Łabędź". Poza aktorstwem angażuje się w liczby akcje humanitarne, by wspierać kobiety i młode dziewczyny. Założyła także drużynę Angel City Football Club, która zakwalifikowała się do National Women’s Soccer League. Portman ukończyła psychologię na Harvardzie, a także studiowała na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie.

Już dziś zapisz się na wydarzenie

Kongres Impact’23 zapewnia przestrzeń do rozmów i dyskusji branżowych, mających realny wpływ na przyszłość. Podczas tego wydarzenia mają okazję też spotkać się przedstawiciele biznesu, nauki i administracji publicznej. Na wydarzeniu zagoszczą najwyżsi rangą przedstawiciele firm, takich jak: Allegro, BNP Paribas, Google, Mastercard oraz czołowi naukowcy i dziennikarze z największych polskich redakcji.

Tegorocznemu Impact’23 będzie towarzyszyć jeszcze więcej wydarzeń dodatkowych, np. okrągłe stoły branżowe, warsztaty dla liderów biznesu, konkurs dla start-upów oraz koktajle networkingowe.

Gospodarzami wydarzenia są miasto Poznań i Wielopolska. Organizacja odbywa się we współpracy z ponad 40 partnerami medialnymi oraz ponad 100 partnerami z sektora prywatnego i publicznego.

Na kongres Impact’23 można zapisać się na stronie: impactcee.com.