Wnuczka Leszka Millera trafiła do szpitala. „Ze zdrowiem nie ma żartów"

2021-12-10 16:54

Monika Miller została zmuszona udać się na krótką hospitalizację z powodu niebezpiecznie wyglądających guzów. O pobycie w szpitalu i kolejnej chorobie poinformowała za pomocą mediów społecznościowych.

Monika Miller
Autor: Monika Miller / Facebook

Monika Miller zaistniała w show-biznesie już jakiś czas temu. Jej poczynania muzyczne i życie prywatne śledzi grono wiernych fanów składające się z 130 tys. osób. Wnuczka Leszka Millera wyznała na jednym z portali społecznościowych, że zdiagnozowano u niej chorobę Hashimoto (inaczej przewlekłe zapalenie tarczycy).

Poradnik Zdrowie: choroby tarczycy

Dlaczego trafiła do szpitala?

Niestety to nie koniec problemów zdrowotnych Moniki Miller. Ziściło się to, czego najbardziej się obawiała. W poście na Instagramie napisała, że „jest zmuszona na kilka dni położyć się do szpitala”. – Ze zdrowiem nie ma żartów i ostatnio rok mi to udowodnił – dodała.

Dopiero celebrytka zdradziła w rozmowie z portalem WP Kobieta, dlaczego wymaga hospitalizacji. Powodem są „guzy, które wyglądają niebezpiecznie” i lekarze muszą je dokładnie sprawdzić. Jak przekazała, na razie wykluczają nowotwory złośliwe. Jej zdrowie szwankuje od dłuższego czasu i miewa czasami takie dni, że nie ma siły wstać z łóżka. „Mam teraz odpowiedniego lekarza prowadzącego i jeśli powiedział, że szpital, to się kładę” – podkreśliła.

Fani dają jej siłę do walki

Monika Miller udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitala z podziękowaniami dla fanów za „ogrom serdecznych wiadomości”. Napisała też, że dają jej na „maksa dużo siły”. „Pozdrawiam was serdecznie i wierzę, że czasem przez chwile jest gorzej, żeby potem mogło być lepiej. Mam nadzieję, że do zobaczenia już wkrótce” – tymi słowami zakończyła post.  

Ujawniła się kolejna choroba

W kolejnej relacji celebrytka poinformowała, że zdiagnozowano u niej kolejny problem zdrowotny. Jest nim anoreksja. Otrzymała od lekarzy kartkę z zaleceniami dotyczącymi odżywiania.

Czy wiesz wszystko o tarczycy?

Pytanie 1 z 10
Objętość zdrowej tarczycy u dorosłej osoby wynosi: