Syn Angeliny Jolie skorygował płeć. Nazywa się John [DUŻO ZDJĘĆ]

2020-07-06 11:05 Magda Mazurek

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt jest pierwszym biologicznym dzieckiem Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dziecko od dawna czuło się chłopcem, a teraz, przy wsparciu rodziców, staje się nim także fizycznie. Zobaczcie, jak wyglądał Shiloh, zanim jeszcze stał się oficjalnie chłopcem.

Pierwsze biologiczne dziecko, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, ANgelina urodziła za pomocą cesarskiego cięcia 27 maja 2006 w leżącym na zachodzie Namibii mieście Swakopmund. Jak się okazuje imię nie zostało wybrane przypadkowo – tak miała się nazywać siostra Angeliny, która zmarła jeszcze przed przyjściem na świat.

Polecamy: Ranking napojów gaszących pragnienie

Obecnie Shiloh ma 14 lat i przechodzi hormonalną terapię, dzięki której stanie się mężczyzną. Zmienił także imię - teraz nazywa się John. Jak zmieniał się pierwszy biologiczny syn Jolie? Zobaczcie na zdjęciach:

Wyświetl ten post na Instagramie.
#paxjoliepitt#angelinajolie#bradpitt Post udostępniony przez Pax Jolie Pitt (@paxalbum)
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE