Jak usunąć owłosienie twarzy? [Porada eksperta]

2016-10-06 9:52
Porada dermatologa
Autor: Getty Images

Od jakiegoś czasu pojawia mi się owłosienie na twarzy: wąsik, broda, boki. Na początku to mi tak bardzo nie przeszkadzało, ale teraz jest coraz gorzej i mam z tego powodu kompleksy. Czy depilacja laserowa rozwiązałaby mój problem i czy jest to zabieg bolesny?

Depilacja laserowa może rozwiązać Pani problem. Szczególnie polecam laser Vectus, który jest aktualnie najlepszy na rynku. Depilacja tych stref trwa kilka minut, pacjenci odczucia jej towarzyszące określają mianem szczypania. Wystarczy 4-6 zabiegów, aby pozbyć się włosków na stałe.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

dr n. med. Igor Michajłowski

Dermatolog, wenerolog. Członek renomowanych towarzystw dermatologicznych: European Academy of Dermatology and Venerology (EADV), European Society for Dermatological Research (ESDR), Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD), Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne. Swoje zainteresowania naukowe skupia na diagnostyce i leczeniu chorób wenerycznych oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, optymalizacji leczenia nowotworów skóry oraz nowych metodach diagnostycznych chorób skóry i błon śluzowych, a także profilaktyce czerniaka. www.clinicadermatologica.pl

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.