Wakacje od infekcji intymnych: jak uwolnić się od infekcji intymnych w podróży?

2015-07-27 17:46

Czy spakowałaś już wszystko do torby podróżnej? A czy jest tam apteczka, a w niej Vagical, który może okazać się zbawiennym towarzyszem w podróży? Vagical jest lekiem bez recepty, działającym profilaktycznie oraz bezpośrednio na przyczynę zapalenia okolic intymnych.

Spis treści

  1. Infekcje intymne – Vagical służy w podróży
  2. Wygodny lek na zapalenie okolic intymnych podczas podróży
  3. Nie ma plam, nie ma problemu - jest Vagical!
  4. Naturalna pomoc w intymnej sprawie

Wakacje to czas podróży w nieznane. Zakładamy, że spotkają nas w tym okresie same pozytywne sytuacje. Jednak mogą zdarzyć się też gorsze momenty, na które trzeba się przygotować! Po pierwsze, każda kobieta powinna mieć ze sobą apteczkę podróżną. Po drugie, w apteczce powinien znajdować się produkt, który ochroni ją przed infekcjami intymnymi. Jeśli spełnisz dwa pierwsze warunki, z pewnością nie ominie cię dobra zabawa!

Infekcje intymne – Vagical służy w podróży

Na wakacjach żyjemy intensywniej. Poznajemy nowych ludzi i nowe kultury... bakterii. Drobnoustroje mogą spowodować infekcję pochwy, a okazji do tego będą miały sporo. Podczas wakacji korzystamy z licznych kąpielisk i żyjemy w warunkach, które utrudniają zachowanie odpowiedniej higieny. Gdy poczujesz świąd, pieczenie lub zaobserwujesz zaczerwienienie w miejscu intymnym - zastosuj Vagical. Wcześnie użyty może zahamować rozwój infekcji. W cięższych przypadkach, gdy dojdzie do zaawansowanego zapalenia lub zaostrzenia objawów infekcji, Vagical zapewni ulgę podczas czekania na wizytę do ginekologa. Za tym sprawdzonym i dobroczynnym działaniem leku stoi ekstrakt z nagietka, który ogranicza proces zapalny, zmniejsza ryzyko rozwinięcia się stanu przewlekłego, ułatwiając tym samym gojenie i zmniejszając ból.

Wygodny lek na zapalenie okolic intymnych podczas podróży

Odkąd jest Vagical, wakacje bez dostępu do lodówki nie stanowią problemu. Ten lek nie potrzebuje przechowywania w niskich temperaturach. Dochodzimy do momentu, w którym należy rozróżnić lek Vagical od probiotyku (probiotyk wymaga  przechowywania w lodówce). Dodatkowo Vagical bezpośrednio działa na przyczynę, a nie jest tylko środkiem profilaktycznym lub działającym na drodze pośredniej jak probiotyk. Od innych produktów dopochwowych różni się też tym, że nie powoduje nieprzyjemnego uczucia "zatkania pochwy". Dzięki dopochwowej formie działa ściśle w miejscu aplikacji, co sprawia, że nie wywołuje interakcji z innymi lekami oraz antykoncepcją doustną.

Nie ma plam, nie ma problemu - jest Vagical!

W odróżnieniu od tradycyjnego tłuszczowego podłoża, makrogolowa baza użyta w globulkach nie powoduje plamienia bielizny i pościeli. Przed użyciem należy zwilżyć globulkę, wtedy dobrze się rozpuści w wydzielinie błony śluzowej i uwolni substancje czynną już po paru minutach, łagodząc objawy i zmniejszając świąd. Mały rozmiar globulek i odpowiednio dobrany kształt w znacznym stopniu ułatwiają aplikację. Globulki działają dokładnie tam, gdzie pojawił się problem, a także osłaniają miejsca chorobowo zmienione, chroniąc przed utratą wilgoci i dalszymi podrażnieniami.

Naturalna pomoc w intymnej sprawie

Vagical jest lekiem na problemy intymne dostępnym bez recepty. Dzięki aktywności przeciwzapalnej, wzmożeniu procesów naprawczych i podnoszeniu miejscowych mechanizmów odpornościowych, przyspiesza proces ustępowania dolegliwości. Swoją wyjątkową aktywność globulki zawdzięczają zawartości nierozcieńczonego wyciągu z nagietka lekarskiego, rośliny, której działanie lecznicze potwierdza szereg badań naukowych.

Partnerzy