PUNKT G - jak znaleźć i jak go pieścić

2019-03-29 9:50 Bożena Stasiak

Czy wiecie, jak znaleźć punkt G? Podobno nie wszystkie kobiety punkt G mają. Warto jednak go poszukać. Ten mityczny punkt rozkoszy znajdujący się w pochwie doprowadzi twoją partnerkę do niezapomnianego orgazmu. Jak znaleźć punktu G? Jakie pieszczoty punktu G są najlepsze - palcem, językiem czy penisem? W jakich pozycjach punkt G jest najlepiej stymulowany?

Jak znaleźć punkt G? Niektórzy szukają punktu G na oślep i czasem nawet mają szczęście. Ale oczywiście lepiej wiedzieć, jak to robić. Tym bardziej, że poszukiwania mogą być bardzo ekscytujące...

Punkt G - penis się nie przyda

Choć wydaje się to niemożliwe, jednak to prawda - penis jest ostatnią "rzeczą", która nadawałaby się do poszukiwań. Nie jest dobrym urządzeniem do zlokalizowania punktu G z wielu powodów. Głównie dlatego, że w wzwodzie jest zbyt twardy, a jednocześnie zbyt mało elastyczny i niestety zbyt mało ruchliwy. Co innego, kiedy miejsce rozkoszy zostanie już zlokalizowane. Wówczas penis ma duże szanse, żeby przynajmniej się o nie otrzeć. A i to tylko w niektórych pozycjach.

Punkt G - szukaj go palcami

Jeśli chcesz zabawić się w poszukiwacza jej "włącznika ekstazy", użyj swoich palców. Nadają się do tego idealnie. Najlepiej użyć palca środkowego i wskazującego, złączonych razem, z dłonią skierowaną ku górze.

Oczywiście chyba nie trzeba przypominać, że palce poszukującego mają być czyste, a paznokcie krótko przycięte.

Można też posłużyć się tylko jednym palcem - wskazującym. Najpierw delikatnie gładź wejście do pochwy, potem wsuwaj w nią palce, skierowane, jak dłoń, ku przedniej części pochwy, w górę. Uciskaj to miejsce, punkt po punkcie, aż trafisz na bardziej szorstki fragment. Bo punkt G można wyczuć jako zgrubienie, rodzaj guziczka na ścianie pochwy.

Punktu G - szukaj językiem

Pomocny w poszukiwaniach może się okazać język. Ponieważ punkt G znajduje się dość blisko wejścia do pochwy (na górnej ścianie w jednej trzeciej jej długości), możesz spróbować go namierzyć, pieszcząc ją oralnie. Jeśli ci się uda, ekstaza gwarantowana.

Językiem możesz, podobnie jak palcami, masować i naciskać, stopniując siłę ucisku. Za poszukiwania najlepiej wziąć się, kiedy kobieta jest już podniecona (stąd te pieszczoty okolic pochwy), gdyż wówczas "guziczek" staje się większy, bardziej się uwypukla.

Pozycje stymulujące punkt G

Stymulacji punktu G sprzyjają niektóre pozycje, zwłaszcza te od tyłu. I tak wręcz idealna jest pozycja "na pieska", w której ona klęczy, podpierając się rękami, on wchodzi w nią od tyłu. Czubkiem penisa może wówczas uderzać w jej punkt z dowolną siłą. Takie pulsacyjne ruchy penisa są dla tego miejsca niesamowitym odczuciem.

Czytaj też: Pozycja na pieska, czyli seks od tyłu - jak osiągnąć orgazm?

Także pozycja "na łyżeczkę", kiedy on leży za nią, może doprowadzić do niesamowitego orgazmu. Ale w tym przypadku jego ruchy mogą być nieco ograniczone.

Jeśli już odnajdziecie to czego szukacie spróbujcie innych wariantów. W zasadzie każda pozycja, przy odrobinie wyobraźni, może sprawić, że jej punkt zostanie i namierzony, i odpowiednio dopieszczony.

Super Express

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Ggggggggggggh
|

Moja partnerka jest tak zajebista ze sama się zorientowała co jest na rzeczy kurczę coś wspaniałego powiem wam tylko jedno to dużo zależy od drogiej połowy punkt G zdobyliśmy razem k2 to rozgrzewka

Marek
|

Razem, z pomocą mojej kochanej, odczułem w dotyku palcem środkowym, punk G. Jest to strefa wewnętrzna ciała pochwy, która jest nieznacznie - jakby twardsza od otaczającej tkanki pochwy.
Była to jedna z najpiękniejszych i najszczęśliwszych chwil intymnych w moim skromnym "życiu" seksualnym. mark_j55@onet.pl

Matheo
|

Ha zajebistym trzeba sie urodzic . Ja jestem w stanie znalesc punkcik u mojej zony i wychodzi mi to całkiem niezle

jaroek13971
|

Jeśli chcesz to go u Ciebie znajdę.

Slodka17stka
|

Chce tak chodz ktos!!!!!!

Fasia
|

fajny artykuł - dużo o tym jak znaleźć partnera też tutaj www.jakoszczedzacjakzarabia...

tadzio
|

Szukam wolnego punktu G!!!!!!!!!!!!!!

kkk
|

Chyba udaje!!!!

Margo
|

Ja odkryłam go sama za pomocą wibratora. Później próbowałam palcem ale nie było tak przyjemnie, więc kupiłam dwa inne wibratory. Każdy pieści mnie inaczej i to jest fajne.

kris
|

Z punkiem G jest trochę kłopotów, ale wystarczy się na czymś wzorować i w rzeczywistości nie jest tak ciężko go znaleźć : http://www.youtube.com/watc...