Pozycje seksualne Kamasutry, w których dominuje kobieta

2018-08-31 10:47

Lubisz dominować w łóżku? W tych pozycjach ty będziesz górą, także dosłownie! Oto najlepsze pozycje seksualne, w których dominuje kobieta.

Pozycje seksualne, w których rządzi kobieta
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: na jeźdźca
  2. Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: królowa pszczół
  3. Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: amazonka
  4. Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: kwiat lotosu
  5. Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: tron cesarzowej
  6. Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: czarna wdowa

W tych pozycjach seksualnych kobieta przejmuje kontrolę! Mężczyznom bardzo się to podoba. Wprowadźcie je do swojej sypialni, a dostarczycie sobie nowych doznań.

Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: na jeźdźca

To jedna z najbardziej wyuzdanych pozycji, w której dominuje kobieta. Seks w tym układzie wielu parom kojarzy się z frywolnością i swobodą seksualną. Szczególnie mocno działa ona na zmysły mężczyzn - w końcu nie każda pozycja zapewnia widok całego ciała partnerki, które wznosi się i opada w dzikiej ekstazie. Inną zaletą pozycji na jeźdźca jest jej prostota. Nie wymaga ani ponadprzeciętnej kondycji ani specjalnych umiejętności technicznych. Mężczyzna może się w niej w pełni zrelaksować i kobieta nareszcie pokazać na co ją stać.

W klasycznym wariancie pozycji na jeźdźca mężczyzna leży wygodnie na plecach, a kochanka siada na nim okrakiem, wprowadzając jednocześnie członek do pochwy. Po zajęciu komfortowej pozycji, kobieta rozpoczyna serię ruchów miednicą w przód i w tył lub unosząc się i opadając. Partner może w tym czasie pieścić jej piersi, brzuch i uda a także stymulować ręcznie łechtaczkę jeśli partnerka sama tego nie robi.

Czytaj też: Łechtaczka - jak ją pieścić, by dać kobiecie najwięcej przyjemności

Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: królowa pszczół

W pozycji Królowej Pszczół kobieta cały czas kontroluje sytuację. Biorąc pod uwagę układ ciał, mężczyzna niewiele może zrobić, aby dać jej więcej rozkoszy, lecz ona wcale tego nie potrzebuje. Siedząc na mężczyźnie niczym na kwiatku, sama decyduje, w jaki sposób chce się kochać. To przecież ona jest królową, a mężczyzna tylko jej poddanym.

Zdecydowana kochanka popycha mężczyznę na kanapę, zachęca go, żeby wygodnie się położył, i siada na jego udach twarzą w twarz. Kiedy wprowadzi już członek do pochwy, zwiera nogi i wykonuje okrężne ruchy aż do osiągnięcia orgazmu. Kontroluje tempo i siłę każdego pchnięcia. Jeżeli podnieca ją intensywne ocieranie się penisa o ścianki pochwy, pochyla ciało do przodu, po czym przesuwa się w górę i w dół. Natomiast jeśli dąży do maksymalnego zespolenia lingam i joni oraz bezpośredniego pobudzenia łechtaczki, wiruje za pomocą okrężnych ruchów miednicy, dopóki nie osiągnie pełnej satysfakcji.

Zobacz też: Na czym polega seks hiszpański?

W tej sytuacji mężczyzna staje się ofiarą kobiety. Leżąc na plecach, z wyprostowanymi nogami, zapada się na posłaniu pod jej ciężarem, prawie nie może się poruszać… Ledwo co udaje mu się wyciągnąć ręce do góry, lecz nie jest w stanie pieścić jej tak jakby chciał. Jedyne, co mu pozostaje, to położyć dłonie na udach kobiety i czekać, aż ona sama się zaspokoi.

Pomimo jednak dominującej i władczej postawy partnerki kochanek czerpie satysfakcję z samego stosunku. Zaciśnięte mocno nogi kobiety dostarczają mu dodatkowych wrażeń podczas penetracji. Koncentruje się tylko i wyłącznie na własnych odczuciach, skoro i tak nie ma bezpośredniego wpływu na orgazm kochanki.

Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: amazonka

Odważna i wymagająca pozycja dla par lubiących niecodzienne doznania. W tym układzie rządzi kobieta. Jak prawdziwa amazonka, władczo dosiada swojego „rumaka” i zaczyna dziką jazdę. W tej roli najlepiej sprawdzą się kobiety pewne swojego ciała i lubiące dominować nad mężczyzną, a do tego silne fizycznie i wysportowane.

Mężczyzna w tym układzie całkowicie poddaje się woli partnerki. Kładzie się na łóżku i przyciąga kolana do klatki piersiowej. Partnerka siada okrakiem na jego pośladkach i przytrzymuje mu stopy. Wykonuje ruch wznosząco-opadający, partner może dodatkowo pieścić jej piersi. Kobieta sama wyznacza głębokość penetracji i tempo stosunku, dzięki czemu może skutecznie kontrolować reakcje partnera.

Pozycja jest dość niewygodna i męcząca, zwłaszcza dla partnera, ale za to skuteczna jeśli chodzi o opóźnianie orgazmu.

Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: kwiat lotosu

Pozycja idealna dla par ceniących sobie bliskość podczas stosunku. W tym układzie mężczyzna odbywa stosunek na siedząco, więc ma mocno ograniczone pole ruchu. Musi poddać się woli partnerki, która sama wyznacza tempo i rytm zbliżenia. Pozycja umożliwia bardzo głęboką penetrację, ponieważ członek dociera aż do sklepienia pochwy.

Kochankowie mogą także obserwować swoje reakcje, całować się i przytulać. Partner może także pieścić pocałunkami piersi kobiety.

Pozycja Kwiat Lotosu wygląda następująco: mężczyzna siada ze skrzyżowanymi nogami, partnerka siada na jego udach i oplata nogami jego biodra. Kobieta może wykonywać ruch góra-dół lub ruchy posuwiste. Gdy partner będzie bliski orgazmu, powinna zwolnić tempo stosunku lub na chwilę wycofać członek z pochwy zająć się pocałunkami. W razie zmęczenia, można łatwo przejść do innej pozycji, np. na jeźdźca lub misjonarskiej.

Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: tron cesarzowej

Mężczyzna odbywa stosunek w pozycji siedzącej, dzięki czemu nie ma możliwości wykonywania ruchów i doprowadzenia się do szybkiego orgazmu. Jest zdany wyłącznie na inicjatywę partnerki.

Partner siada z wyprostowanymi nogami, kobieta siada na jego udach tyłem do niego i wykonuje ruchy góra-dół. Mężczyzna ma możliwość pieszczenia jej piersi i łechtaczki oraz całowania szyi. Partnerka przejmuje kontrolę nad stosunkiem – samodzielnie wyznacza tempo i głębokość pchnięć, dzięki czemu nie dopuszcza do szybkiego orgazmu u partnera.

Sprawdź: Jak pieścić piersi, by kobieta przeżyła orgazm sutkowy?

Pozycje seksualne, w których dominuje kobieta: czarna wdowa

Podobnie jak w pozycji Tron Cesarzowej mężczyzna siedzi z wyprostowanymi nogami i podpiera się z tyłu rękami. Partnerka siada na jego udach zwrócona do niego twarzą, szeroko rozstawia zgięte w kolanach nogi i mocno odchyla się do tyłu, przytrzymując się rękami. Układ ciał kochanków przypomina literę M lub pająka (stąd nazwy Czarna Wdowa lub Tarantula).

Kobieta niczym niebezpieczna czarna wdowa obezwładnia partnera, chwytając go za kostki i w prowokacyjnej pozie kołysze się w przód i tył, doprowadzając go do orgazmu. Rozszerzając lub zwężając nogi kobieta może regulować głębokość penetracji i wyznaczać tempo stosunku. Mężczyzna może (jeśli pozwoli mu na to kobieta) może delikatnie popychać miednicę w przód podczas pchnięcia wykonywanego przez kobietę. Gdy będzie zbliżał się do orgazmu przed partnerką, kobieta powinna spowolnić ruchy i na chwilę zająć się pieszczeniem ciała partnera i pocałunkami.