Floyd Mayweather Jr. wraca na ring. Znamy pierwsze szczegóły

2020-11-16 11:19

Ta wiadomość zelektryzuje kibiców boksu zawodowego. Floyd Mayweather Jr., amerykański mistrz pięści, który w lutym skończył 43 lata i wydawało się, że ma dość zawodowej orki po zarobieniu wagonów dolarów, jednak da się skusić na (kolejny) powrót. Poznaliśmy pierwsze informacje związane z planowaną walką legendarnego niepokonanego pięściarza o pseudonimie „Money”.

Floyd Mayweather Jr.
Autor: East News Floyd Mayweather Jr.

Słynny bokser ma pojawić się między linami w przyszłym roku. Walka planowana jest w Tokio w lutym 2021 roku. Organizatorzy poza tymi szczegółami nie podali żadnych innych, tym samym nie wiemy z kim zmierzy się Mayweather oraz w jakiej formule będzie rozgrywany pojedynek. Sportowy emeryt Mayweather formalnie zakończył karierę trzy lata temu, ale już kilka razy w ostatnim czasie sygnalizował, że być może zobaczymy go jeszcze w akcji na ringu. Po raz ostatni zmierzył się w 2018 roku z japońskim zawodnikiem MMA, ale trudno było traktować tę rywalizację poważnie. Chodziło o zarobienie gigantycznej kasy – podobno 9 mln dolarów za dwie minuty walki. Niewykluczone, że w lutym 2021 r. czeka fanów coś podobnego, to znaczy starcie będące zwykłą pokazówką. Obóz Mayweathera zapowiada co prawda „światowej klasy wojowników”, ale czas zweryfikuje te przechwałki.

Mariusz Pudzianowski położył na piersiach znanej aktorki i kazał jej to miętosić! Jest nagranie igraszek [ZDJĘCIA]

Na razie bokser potwierdził, że zjawi się w Japonii na gali pod nazwą „Mega 2021”, zorganizowanej w arenie Tokyo Dome 28 lutego przyszłego roku. „Tokio, Japonia, wracam w 2021 roku. Wiem, że igrzyska są w Tokio w 2021 roku, ale ja, Floyd Mayweather Junior we własnej osobie oraz mój team będziemy tam robić coś dużego w Tokyo Dome” – powiadomił.

Źródło: Floyd Mayweather Jr. wraca na ring. Znamy pierwsze szczegóły