Marta Ławska, uczestniczka "X-Factor" schudła 35 kilogramów. 19-latka w rok zrzuciła 35 kg!

2013-03-30 15:48
Marta Ławska, uczestniczka X-Factor schudła 35 kilogramów. 19-latka w rok zrzuciła 35 kg!
Autor: thinkstockphotos.com

Marta Ławska, uczestniczka programu rozrywkowego "X-Factor" schudła w ciągu roku 35 kilogramów. O jej przemianie zrobiło się szczególnie głośno, gdy 19-latka po roku wróciła do programu TVN i podbiła serca widzów talentem oraz... świetną sylwetką. Ławska schudła przez rok 35 kg. Nie każdemu udaje się osiągnąć taki efekt. Jak Marcie Ławskiej z programu "X Factor” udało się schudnąć?

Marta Ławska znana jest z występów w X-Factorze. To uczestniczka programu „X Factor". Gdy wystąpiła po raz drugi w programie zaskoczyła wszystkich swoim talentem i... przemianą. Uczestniczka programu przez rok schudła 35 kilogramów. Niewielu udaje się osiągnąć taki efekt.

Zrzucić 35 kilogramów nie jest łatwo. Odchudzanie może bowiem być przyczyną poważnych komplikacji zdrowotnych. Potrzeba również dużo siły psychicznej aby nie ulegać pokusom jedzenia zabronionych rzeczy podczas stosowania diety.

Jak Marcie Ławskiej z programu "X Factor” udało się schudnąć?

Marta Ławska w programie "Dzień dobry TVN" opowiadała jak skutecznie udało jej się zrzucić 35 kg. Dużym impulsem był występ w programie X-Factor. 19-latka po występie poddała się restrykcyjnej diecie. Dziennie spożywała pięć posiłków. Marta Ławska wykluczyła słodycze, fast-foody, nie pozwalała sobie na łakocie.

Uczestniczka programu swoją nową sylwetkę zawdzięcza również wysiłkowi fizycznemu. Dziennie ćwiczyła 2-3 godziny. Zaczynała od biegania, wykonywała ćwiczenia na rowerze stacjonarnym.

Przy tak intensywnym wysiłku fizycznym Marta Ławska musiała zadbać o swój kręgosłup. Na szczęście zadbała o niego jej mama, która fizjoterapeutką.

Wysiłek się opłacił. Uczestniczka programu X-Factor schudła 35 kilogramów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.