"Klinika urody" - jak zgłosić się do programu TVN Style? Zobacz, co możesz zrobić, żeby zmienić swój wygląd

2013-05-17 16:28
Klinika urody - jak zgłosić się do programu TVN Style? Zobacz, co możesz zrobić, żeby zmienić swój wygląd
Autor: thinkstockphotos.com

"KLINIKA URODY" - rusza nabór do nowej edycji! Chcesz wziąć udział w programie TVN Style? Jeśli borykasz się z urodowym problemem, chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie i wyzbyć się kompleksów, wyślij zgłoszenie. Żeby zakwalifikować się do programu "Klinika urody" wystarczy wysłać sms-a i wypełnić ankietę.

"Klinika urody" do jeden z popularnych, urodowych programów TVN. Jego głównym założeniem jest pomoc uczestniczkom w poradzeniu sobie z takimi problemach jak zmarszczki, cellulit czy brzydkie blizny po trądziku. Ponadto prowadzące: Ewelina Radzyńska i Anna Orłowska pomagają w wyborze odpowiedniej stylizacji i pokazują jak zrobić perfekcyjny makijaż.

Sezon w pełni, w każdą niedzielę emitowane są nowe odcinki "Kliniki urody", ale producenci już planują nową edycję. Zapraszają do udziału w programie tych, którzy z powodu defektu w swojej urodzie czują się niepewnie i chcieliby opowiedzieć swoją historię w telewizji.

Jak zgłosić się do programu TVN Style "Klinika urody"?

Rusza nowa edycja "Kliniki urody". Żeby dostać się do programu trzeba wysłać zdjęcia sylwetki, portret i zdjęcie defektu urody oraz opis swojego problemu na adres uroda@tvn.pl. W odpowiedzi każdy uczestnik dostanie ankietę, która musi zostać wypełnieniona i odesłana. Na casting zaproszone zostaną uczestniczki wybrane na podstawie zdjęć i odpowiedzi.

Program oglądać można na antenie TVN Style można w każdą niedzielę o 11.55 lub na stronie internetowej telewizji już po premierze telewizyjnej każdego odcinka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.