"Sekrety chirurgii" szokujący program TVN o operacjach plastycznych

2013-02-14 18:00

"Sekrety chirurgii" to szokujący program telewizyjny - pierwsze polskie reality show o operacjach plastycznych - emitowany w stacji TVN i TVN Style. Program "Sekrety chirurgii" bez tabu opowiada o operacjach plastycznych wykonywanych w renomowanej klinice chirurgii dr. Marka Szczyta.

Sekrety chirurgii szokujący program TVN o operacjach plastycznych
Autor: thinkstockphotos.com "Sekrety chirurgii" to szokujący program telewizyjny - pierwsze polskie reality show o operacjach plastycznych - emitowany w stacji TVN i TVN Style. Program "Sekrety chirurgii" bez tabu opowiada o operacjach plastycznych wykonywanych w renomowanej klinice chirurgii dr. Marka Szczyta.

"Sekrety chirurgii" śledzą losy pacjentów zdecydowanych dokonać operacji plastycznej. Jednym z bohaterów jest chłopak z prowincji pragnący upodobnić się do znanego aktora. Z kolei 20-letnia Karolina chciała zlikwidować defekt warg sromowych. Do chirurga zgłasza się również policjantka zmagająca się z nadmiernym owłosieniem.

W programie "Sekrety chirurgii" poznajemy bohaterów, ich problemy z którymi zgłaszają się do chirurga, rozterki i łzy rozpaczy przed bólem i jeszcze silniejszym pragnieniem poprawy wyglądu.

Program odpowiada na pytania czy to prawda, że implant piersi może eksplodować w samolocie albo podczas nurkowania? Rozwija mity czy mężczyźni rzeczywiście potrafią rozpoznać, który biust jest naturalny, a który jest dziełem specjalistów?