Jak rozwija się obszar mHealth w Polsce? Ruszyły zapisy na konferencję MEDmeetsTECH

2021-11-04 8:31

9 grudnia 2021 w Warszawie już po raz dwunasty odbędzie się konferencja MEDmeetsTECH. Uczestnicy jesiennej odsłony wydarzenia będą dyskutować m.in. o kierunkach rozwoju obszaru mHealth, nowych technologiach w telepsychiatrii czy budowaniu nowoczesnych strategii komunikacji w branży farmaceutycznej. Na ten dzień zaplanowano również debatę na temat zasad finansowania medycznych startupów oraz budowania zespołu w branży MEDTECH.

Jak rozwija się obszar mHealth w Polsce? Ruszyły zapisy do MEDmeetsTECH#12!
Autor: Materiały prasowe
Jak rozwija się obszar mHealth w Polsce? Ruszyły zapisy do MEDmeetsTECH#12!
Autor: Materiały prasowe

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu. Tym razem odbędzie się ono w formule hybrydowej - zarówno stacjonarnie jak i online. Hasłem przewodnim spotkania będzie obszar #mHealth.

Plan konferencji

Zgodnie z założeniami przyjętymi przez organizatorów, konferencja zostanie podzielona na cztery sesje tematyczne. Spotkanie rozpocznie sesja dotycząca trendów, w trakcie której prelegenci omówią zagadnienia związane z przyszłością branży MEDTECH, mocno akcentując przy tym obszar mHealth.

– Dużo uwagi poświęcimy rozwiązaniom i nowym technologiom w obszarze psychiatrii. We wszystkich prezentacjach nie zabraknie licznych przykładów dobrych praktyk rynkowych – podkreśla Janusz Kowalski, organizator wydarzenia.

Ważnym punktem konferencji będzie sesja, do której zaproszeni zostali przedstawiciele branży farmaceutycznej.

Na ten dzień zaplanowano również debatę poświęconą trendom i finansowaniu startupów, jak również budowaniu zespołu w branży MEDTECH.

Konferencję zakończą prezentacje najciekawszych startupów.

Cele konferencji

Jesienna odsłona konferencji MEDmeetsTECH będzie doskonałą okazją – dla startup’ów z obszaru medtech, wynalazców, przedstawicieli świata medycznego, inwestorów, liderów biznesu, reprezentantów instytucji publicznych i prywatnych oraz studentów – aby uczyć się od siebie nawzajem inteligentnego podejścia do technologii w opiece zdrowotnej.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki