Jak będą wyglądać zakupy w galerii handlowej? Obowiązkowe mierzenie temperatury

2020-04-26 10:04 Ada Mazurek

Zakupy w galerii handlowej, kiedy już przyjdzie na nie pora, będą od nas wymagać zachowania pewnych zasad. Może także okazać się, że do galerii nie wejdziemy, jeśli nie przepuści nas elektroniczny system mierzenia temperatury.

Mimo że nie znamy oficjalnej daty otwarcia galerii handlowych, to wiemy już, jakie wymogi będą musiały takie galerie spełnić, żeby otworzyć się na tłumy klientów. Po pierwsze już na wejściu będą zamontowane kamery termowizyjne, które będą mierzyć temperaturę ciała. Jest to pomysł, który wdrożono już w krajach azjatyckich.

Poza tym wszyscy klienci będą musieli chodzić w maseczkach ochronnych, rękawiczkach, a płyn dezynfekujący będzie obowiązywał na wejściu do sklepu. W każdej galerii będzie obowiązek sprzedaży wyżej wymienionych środków bezpieczeństwa.

Klienci będą mogli spacerować po galerii pod warunkiem zachowania 2 metrów odstępu od siebie. Będzie także limit osób przebywających w budynku. Auta będzie można zostawiać na parkingu w odstępie od siebie - przynajmniej na co drugim miejscu.

Nie możecie doczekać się otwarcia galerii handlowych i innych punktów usługowych? Polecamy: Otwarcie salonów kosmetycznych 4 maja? Jest petycja!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE