Elton John zachorował na COVID-19. Napisał, jak się czuje

2022-01-27 10:35

Z powodu zakażenia koronawirusem Elton John odwołuje koncerty, które miały odbyć się w ramach pożegnalnej trasy koncertowej "Farewell Yellow Brick Road". Artysta poinformował o tym w relacji zamieszczonej na swoim profilu na Instagramie.

Elton John zachorował na COVID-19. Napisał, jak się czuje
Autor: archiwum prywatne

Trasa koncertowa Eltona Johna „Farewell Yellow Brick Road”, która zarazem jest pożegnalną trasą kończącego karierę piosenkarza, rozpoczęła się w 2018 roku. Ze względu na wybuch pandemii wiosną 2020 roku musiał odwołać zaplanowane występy.

Tym razem znów nie ma dobrych wieści dla swoich fanów. „Cześć wszystkim, muszę wam powiedzieć, że zachorowałem na COVID, w związku z czym muszę przełożyć moje koncerty w Dallas. Jeśli kupiliście bilety, wkrótce skontaktujemy się z wami, by podać wam ich nowe daty. Przekładanie występów zawsze jest ogromnym rozczarowaniem, za które was serdecznie przepraszam, ale chcę zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojego zespołu” – ogłosił piosenkarz.

Elton John poinformował, ze czuje się dobrze, a dzięki temu, że wcześniej przyjął trzy dawki szczepionki, przebieg choroby jest łagodny. „Na szczęście jestem w pełni zaszczepiony, przyjąłem też dawkę przypominającą, dlatego moje objawy są niewielkie” – powiedział.

Dodał, że ma nadzieję, iż wkrótce wróci na scenę i zaplanowany na ten weekend koncert w Arkansas odbędzie się zgodnie z planem. „Jak zawsze dziękuję wam za waszą miłość i wsparcie. Nie mogę się doczekać, by się z wami znów zobaczyć!” – zakończył swój wpis artysta.

Poradnik Zdrowie: szczepienia przeciwko COVID-19