Chcesz mieć szczupłą sylwetkę? Diane Kruger podpowiada, jak to osiągnąć

2022-02-10 14:10

Hollywoodzka gwiazda filmowa Diane Kruger cieszy się szczupłą sylwetką od lat. Wyznała, że życie po ukończeniu 30. roku życia ulega zmianie. Jej zdaniem jest to czas na wprowadzenie dobrych zmian w życie. Aktorka zdradziła, jakie nawyki wykształciła u siebie i trzyma się ich niezmiennie od kilkunastu dobrych lat.

Diane Kruger
Autor: Diane Kruger, Instagram

45-letnia Diane Kruger czuje się dobrze w swoim ciele, a to dzięki między innymi zdrowemu odżywianiu. Aktorka powiedziała w wywiadzie dla popularnego magazynu „Women’s Health”, że po ukończeniu 30. roku życia ujrzała niektóre rzeczy w nowym świetle.

Utrzymanie szczupłej sylwetki przychodziło aktorce z łatwością, ale po przekroczeniu tej granicy wiekowej jej metabolizm zwolnił. To był dla celebrytki sygnał, że czas na zmianę nawyków na zdrowsze. I tak zrobiła, wdrażając trzy zasady, które przestrzega od 15 lat.

W formie 24: nawyki, które pomogą schudnąć

Aktywność fizyczna sprawia jej przyjemność

Diane Kruger przyznała, że nie należy do grona miłośników intensywnych treningów siłowych, a mimo to ma szczupłą figurę. Jak ona to robi? I wcale nie jest to zasługą dobrych genów.

Jak powiedziała aktorka w rozmowie z „Women’s Health”, zdrowie nawyki mają wpływ na utrzymanie formy. Znalazła sobie taką  aktywność fizyczną, która sprawia jej ogromną przyjemność. Swoją codzienną rutynę wzbogaciła o zajęcia fitness – sama przyznała, że lubi te treningi, ponieważ wtedy ma wyłącznie czas dla samej siebie. Przygotowując się do roli w filmie „355”, jeszcze uprawiała boks i zaczęła biegać.

Znalazła sposób na walkę ze stresem

Jeśli odczuwa stres, to ma świadomość, co zrobić, żeby z nim walczyć. Niesamowicie relaksuje ją masaż stóp. Umie też przewidzieć, co będzie działo się w jej życiu w najbliższym czasie – gdy nadciąga ciężki tydzień, to zawsze stara się znaleźć chwilę na odpoczynek w natłoku obowiązków. Według aktorki dbanie o obniżenie poziomu stresu jest niezwykle ważne.

Po suplementy sięga każdego dnia

W diecie Diane Kruger głównie królują produkty roślinne. Ze względu na intensywny tryb życia nie jest w stanie wygospodarować czasu na spokojny posiłek. Najczęściej je w biegu, ale nigdy nie zapomina o zażywaniu suplementów. Wie, że dzięki nim dostarczy swojemu organizmowi niezbędne składniki odżywcze we właściwej dawce.

Sonda
Czy stosujesz dietę?