Poradnik ZdrowieUrolog - seksuolog › Pieczenie penisa po stosunku

Eksperci radzą

prof. dr hab. n. med Barbara Darewicz - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

kierownik Kliniki Urologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prywatnie przyjmuje w Białymstoku, ul. Świętego Rocha 12 lok 14 (wizyty można umawiać telefonicznie 0604 484 014).

Pieczenie penisa po stosunku

Partner odczuwa je ostatnio po każdym stosunku. Byłam u ginekologa i z mojej strony jest wszystko dobrze, nic mnie nie boli i nie piecze. Mój partner bierze ostatnio dość mocne antybiotyki. Czy to może być tego powód?

Proponuję wspołżycie w prezerwatywie. Nie podaje Pani z jakiego powodu partner przyjmuje antybiotyki. Zresztą antybiotyk nie wywoła takiego problemu. Czy u ginekologa miała Pani wykonany stopień czystości pochwy, czy było tylko badanie ginekologiczne? Jeśli nie było stopnia, to proszę go wykonać - powinien być II. Jeśli u Pani wszystko jest prawidłowe, to partner powinien zgłosić się do urologa.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.